Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az Afrikai...

Mit tegyek ha az Afrikai sunim felsertette a lábát azaz a kis sapija szövete rá tekeredett elszorutotta és felsertette a lábát?

Figyelt kérdés
Tudom orvoshoz kéne vinni, de sajnos az orvosunk hétfőn tudd fogadni és itt az istenhata mögött 2vel nem találok senkit... Irtózatosan kivagyok én adtam azt a kis sapit neki... Én hibám... Betadinos kenőcsöt tehetek rá neki?
2019. okt. 5. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény kis tökfej 😔

A béta betadinnal biztos nem teszel kárt benne, nyugodtan használd, csak figyeld nehogy lenyalja.

Imádom a süniket, nekem is volt egy törpesünim régebben.

2019. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz rá, ha nem nagy a seb és rendesen tisztán van tartva a helye akkor valószínűleg magától be is gyógyul. De mi a pék f*aszának a sünre sapka?
2019. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a kis sapija szokott bebujni nagyon lelkiismeret fordulasom van.... Holnap már viszem dokihoz ma be kennem betadinnal
2019. okt. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!