Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatkertek honnan “veszik”...

Az állatkertek honnan “veszik” az állatokat?

Figyelt kérdés
Mármint amikor elkezdik a nulláról és még semmi nincs csak a helyük honnan hoznak bele több100 állatot?
2019. okt. 19. 10:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én ezt értem,de én ehhez nem tudok hozzáférni tehát nem tudok tervezni sem hogy mi hogy lenne az igazi.És ehhez csak az állatkertek férnek hozzá úgyhogy ha most létesitenék egyet akkor nem tudnák ebbe a rendszerbe csatlakozni.
2019. okt. 20. 08:15
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Mivel nincs tapasztalatod, nem is kapnál engedélyt állatkert nyitására...

Ezért kellene az elején kezdeni, és tapasztalatot szerezni... De ezt is leírtam...

2019. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minden évben elmegyek önkénteskedni állatkertbe legalább 1,5hónapra!
2019. okt. 20. 09:50
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónap semmi. Egy önkéntes pedig nem lát bele a valódi történésekbe, csak a felszínt vakargatja.

Dolgozz 5 évet... Az már szakmai tapasztalat, és tényleg átlátod egy állatkert működését. Pl azt, hogy honnan vannak az állatok...

2019. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran "cserélgetnek" egymással állatokat, kapnak "ajándékba" más állatkertektől és hasonló szervezetektől.


Lefoglalt állatok (valami gazdag hapsi oroszlánnal menőzik) és "leselejtezett" cirkuszi állatok is oda kerülnek.


Néhány állat szaporodik is ott, fogságban.

2019. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!