Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szurikáta?

Mennyibe kerül egy szurikáta?

Figyelt kérdés

Láttam több videót is, hogy valakiknek van otthon szurikátájuk. Hol lehet venni egyet és hol tudnék azután érdeklődni, hogy mi nekik a kényelmes otthon?


Nagy állatvédők ne jöjjenek mert sokan tartanak otthon rókát meg lámát meg stb meg denevéret is szóval ha nincsen hasznos infója valakinek akkor lapozzon tovább

Vagy figyelmen kívűl hagyom a dumálását

Aki segít annak köszönöm ❤️



2019. okt. 29. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak állatkertben láttam szurikátát. Illetve olvastam egy szaporítótelepről, amit nemrég füleltek le, hogy még ilyen állat is volt, viszont az állapotok borzalmasak voltak, amiket találtak.


Szerintem jobban jársz, ha elolvasod ezt:

[link]


És fontold meg ezt a lehetőséget:

[link]

2019. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet nem tarthatsz, mivel csapatban él, egyedül nem jó neki. Másrészt engedélyköteles a tartása, azt meg magánszemély nem kap. A róka és a láma más kategória.
2019. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
4-5 fős csapat kell, illetve kinti kifutó sivatagi környezet.Magyarországon tudtommal nem árulnak szurikátát.Megnéztem neked és $1000-tól indul az áruk(színtől függően emelkedik) de ez „bolti" ár és szerintem régi információ,de kb.innen kezdődnek.Egyedül nem tartható és szerintem engedély is kell.
2019. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem vehetsz, mert falkában élnek, és sivatagi körülményeket kell nekio teremteni. Jó nagy és jó mély kifutó, homokos talajjal, mert leássák magukat a talajba. Ha nem akarod, hogy megszökjenek, mindenképp betonozd körbe az alját. Mondjuk kezd azzal, hogy ásol egy jó nagy medencét, és körbebetonozod, utána jöhet bele a talaj.

Remélem érted, hogy otthoni tartásra nem alkalmas, a feltételeket pedig szinte lehetetlen megteremteni nekik, hogy jól érezzék magukat. Az ára mellékes minden más mellett.

Vadászgörény?

2019. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!