Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A törpe hörcsög ehet e tökmagot?

A törpe hörcsög ehet e tökmagot?

Figyelt kérdés

Friss tökmagról lenne szó amit a tökből szedtünk ki halloween alkalmából. Tudni szeretném, hogy a friss/nyers magokat oda lehet e adni?

Nyilván normál adagonként



2019. okt. 30. 17:22
 1/3 hírnök ***** válasza:
45%

Rágcsáló magvakat eszik.


Sótlan szotyit imádja, a salátát imádja, ezt is adhatsz neki, nem lesz baja. (de jobb lenne megszárítani)


Az ókelta amerikanizmust meg felejtsd el. Európa judeokeresztény kultúrából származik, ahol a halottak napja nem a szellem idézéssel függ össze, hanem a méltó emlékezéssel.

2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amúgy nehéz lenne kioktatás vagy bármi magyarázás nélkül adni egy választ?😀 nem is erről volt a kérdés de azért válaszolni kell a semmire is.

Szerintem mindenkinek saját dolga kedves válaszoló hogy milyen ünnepet tart vagy bármi. Ne akarjuk már egymásnak vagy te mint egy idegeden kioktatni arról amit amúgy is tudok 😀 köszi a választ. Máskor hagyd le a végéről a saját gondolatmeneted 😀

2019. okt. 30. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a hörcsögös kérdés miatt jöttem mert venni szeretnék egyet és minden infó hasznos de aztán megláttam a választ és nem bírom ki :DD

Mindenki döntse el mit ünnepel. Én pl. abszurdnak tartom a halottak napját, mint ahogy a valentin napot is. Nem egy napon gyászolom az elvesztett szeretteimet, nem egy napon emlékszek rájuk méltón és nem egy napon szeretem őket. Ez nem ünnep. A Halloween ünnep, amikor meg lehet kicsit bolondulni, klasz dolgokat csinálni..stb. Ennek viszont kell egy konkrét map mert elég fura lenne egész évben jelmezben járkálni :D A szeretetet, gyászt, ne ünnepeljük már, ne csak egy konkrét napra rakjuk.. :)

Amúgy megszárítva én odaadnám a magot a hörinek! :D

2019. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!