Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet meddő a nyúl?

Lehet meddő a nyúl?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettünk még augusztusban 2 törzskönyves nyulat német tarka, fehér óriás. Csináltunk nekik ketrecet nem titkolom acélból, hogy legyenek kisnyulak, de nem árulni(!!!!), hanem saját fogyasztásra és míg mindenki mondja, hogy most vágtak le x nyulat addig nekünk nem fial.

Lehet meddő a nyúl? Nem kérek kioktatást nem vagyok szaporító csak magunknak szerettünk volna nyúlhúst. Vegyünk mezei nyulat párezer ftért az talán fialna?

Vagy mi lehet a gond?


2019. nov. 2. 11:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Párom. :)

Már vágott jópár nyuszit nem én fogom.:)

2019. nov. 3. 17:12
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen arra is gondoltam egyébként, mert 1000 ft a nyúlnak darabja most azt a páromnak semeddig se tart levágni plusz veszünk még tartásra is. De azért különengedtük őket várunk pár napig aztán megpróbálkozunk mégegyszer.

Közben mellé hozzuk a házinyulat..van még ketrec bőven.

2019. nov. 3. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!