Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szomszéd...

Mit tegyek ha a szomszéd macska bejött a kerítésen de ki már nem jutott?

Figyelt kérdés
A szomszédnak volt egy macskája ami bemászott az udvaromra de a kutyám végzett vele. Azért is lepett meg mert a többi kutyával elég jól elszokott játszadozni mikor olyan helyre megyünk. Mikor kimentem a hangokra már hozta is oda az halott cicát. Nem őrizte mint valami zsákmányt 2. parancsra oda hozta és lerakta. Hogy mondjam el mi történt?

2019. nov. 10. 11:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem egy idegenről van szó, hanem a szomszédról. Csak ismeri annyira a kérdező, hogy fel tudja mérni a lehetséges reakcióját!
2019. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17%

8-as.

Először is fogalmad sincs hogy mennyi kisállatot öl meg egy kinti macska életében Másodszor pedig ne legyél rá büszke, hogy ilyen "jólnevelt" kutyád van...

2019. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Elolvastam válaszokat és köszönöm azoknak akik tényleg tanácsot adtak. Aki csak moralizált annak pedig üzenem, hogy ez a valóság nem egy regény. Igen sajnos ismerem a szomszédot akié a macska volt és nem éppen a legkedvesebb ember akivel találkoztam életemben és nem is a legélesebb kés a fiókban. Így a kutyám érdekében inkább rendesen eltemettem a macskát valahol máshol.
2019. nov. 10. 18:25
 24/25 anonim válasza:
40%
Kérdező:Mennyire volt neki fontos a cica? Bent tartotta?
2019. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire volt neki fontos a macska vagy hol tartotta. Csak köszönő viszonyban vagyunk.
2019. nov. 11. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!