Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » S. O. s Szeretnék venni egy...

S. O. s Szeretnék venni egy hörcsögöt, ebből az árból kijönnék?

Figyelt kérdés

Van 8000ft-om és szeretnék boltban venni egy törpe hörcsögöt, viszont nem tudom, hogy a ketrec az mennyibe kerülne ott.

Szerintetek kijönnék 8000ft-ból?


2019. dec. 4. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha szerencsés vagy, pl használtan tudsz ebből az összegből venni egy megfelelő méretű (törpehörcsögnek 80x40 cm) ketrecet vagy terráriumot, VISZONT abba felszerelések is kellenek, illetve táp a hörcsögnek, szóval szerintem 15-20 ezer minimum szükséges a kezdéshez. Ezen kívül én nem ajánlom a kereskedést, nagy eséllyel kapsz beteg hörit, keresd fel inkább a Hörcsögmentést Facebook-on, ők mindenben segítenek is, hozzáértőek :)
2019. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*80x50 cm
2019. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :)
2019. dec. 4. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen kínálnak felszereléssel együtt ajándékba hörcsögöket, menhely is van és apróhirdetésben is kínálnak, Facebook-on is.
2019. dec. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly használtan vettem ketrecet, 3000 ft volt. Külső futkározós alagúttal, mókuskerkékkel, mindennel együtt.

A hörcsög árára nem emlékszem, kettőt vettem, kereskedésből. Tőlük vettem már aranyhörit, makk egészséges volt, majdnem 4 évig élt.

Plusz forgács, táp, összesen talán 1000 ft.


A ketrec a legdrágább, ha azt olcsón tudsz szerezni, akkor 8ezer elég lesz a többire.

2019. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült neten kiválasztanom a megfelelő ketrecet és még ki is jövök a pénzből :)
2019. dec. 6. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
És hogy hívják?:)
2019. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos még nincs meg, viszont 1-2 napon belül lesz :)

Néztem neveket, de egyik sem tetszett.

Egyik kedvenc sorozatomból választottam a nevet, ami nem más mint a Jupiter.😃

2019. dec. 6. 00:46
 9/9 anonim válasza:

Szia! Ugye nem vettél, hanem örökbefogadtál hörcsögöt?

Ja, és kérlek lépj be facen a Hörcsög imádók csoportba

2019. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!