Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vegànok, tudtok marha-tyúk-mal...

Vegànok, tudtok marha-tyúk-malac simogatót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem troll és nem kamu a kérdés. Van-e magyarorszàgon olyan hely,ahol "haszon àllatokkat" lehet simogatni? Aki trollkodni fog ide jönni azt lepontozom és jelentem.

#simogató #Haszonàllat
2019. dec. 31. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szóval ha elmész valamelyik kis faluba, ott tuti lehet, kiscsibét, kismalacot meg hasonlókat. Aki kecskét tart, az is elképzelhető, hogy megengedi.
2019. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fenyveszpusztai állatsimogató. Ott még bivajt is simogathatsz.
2019. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
-z
2019. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bármelyik állattartót megkérdezheted, ha emberileg normális, meg fogja engedni.
2019. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Mért akarod őket megsimogatni?

Ha a tyúkot sikerül, az talán a legkellemesebb tapintású. De a tehén, disznó elég sprőd szőrűek és durva a tapintásuk.

Nem nagy élmény.

2019. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én disznót simogattam, az nem volt túl jó, érdes a szőre, nem olyan selymes, mint egy cica.

Tyúkot is simogattam, az semleges volt.

2019. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%
Én írtam a Noét, én nem vegánként is szeretem simizni meg dögönyözni a haszonállatokat :) a malacokat megpaskolgatni, és szerintem a szarvasmarha egész kis puha, főleg a nagy orruk. És tök jámborak, de a kecskék szőre is elég sprőd, mégis aranyosak. :) mondjuk én vidéken lakom, szóval tudok simogatni ilyesmit (és nem, nincs lelkiismeretfurdalásom, mert szeretem a töpörtőt). De megértem a kérdezőt, tök jó ellenni velük ♥️
2019. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a Tyutyuka nagyon szerette ha simogatva, dögönyözve volt. Kimentem az udvarra, jött is hozzám, megállt a lábamnál és ha "nem vettem észre", akkor belecsípett a ruhám aljába és el kezdte húzgálni, hogy vegyem észre hogy ő ott van. Közben meg ilyen kruuu-kruuu hangokat adott ki. Vagy ha leguggoltam mert a többieknek adtam valami finomat, ő nem ment oda tolakodni, hanem mögém settenkedett, aztán megint a szoknyám rángatásával jelezte, hogy ő is kér, külön csatornán. Ha a térdemre ültettem, jajj de boldog volt, nagyon szerette ha foglalkoztak vele, szerette ha a bundáját gyúrtam, gyorsan bealudt tőle. Sajnos meghalt szegényke még júniusban, a cicáink mellé lett temetve. Itt egy kép róla.

[link]


A másik a Pistike, a kopasz nyakú kakas, azzal is jó haverok vagyunk, ha meglát már jön hozzám, udvarol egy félkört utána leparkol a lábamnál, mert tudja hogy ilyenkor felkapom, bemegyünk egy kicsit a kandallóhoz melegedni, ahol aztán kap valami finomat, szőlőt, áfonyát, sajtot, túrót, túrórudit, kókuszrudat, hántolt szotyit, diót - mikor épp mi van kéznél. :)

2020. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
🥰
2020. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!