Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatbiztosítást hol...

Kisállatbiztosítást hol érdemes kötni kutyára és macskára?

Figyelt kérdés

Melyik biztosítónál érdemes kötni? Alkusz tud segíteni? Mit tartalmaz a biztosítás? Kinti-benti kutyákra és macskákra lenne, gyakran visszük őket kirándulni, illetve faluban lakunk, itt előfordulhat kullancs és vadállatokkal (róka, vaddisznó stb) való találkozás. A kerítésünk biztonságos de sosem lehet tudni...

Nektek melyiknél van? Megérte? Volt már "káresemény" ha igen, fizettek rendesen?



2020. jan. 9. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aegon-nál van ilyen biztosításom. Ott lehetett önállóan kötni, amikor ilyet kerestem. Máshol lakásbiztosítással kombináltan kínálták, de nekem az már régebben van, és nem akartam váltani. Nem kellett még használnom. Mielőtt ilyet kötnél, azért nézd át, mire érvényes.
2020. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!