Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha valaki tizenévesként...

Ha valaki tizenévesként átlagnál kissé mélyebben érdeklődik az állatvilág iránt (pl. kóbor állatot is befogad) az ezt egy idő után (pl.huszonéves korára) kinövi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de én nem akarom kinőni.Igaz én kóbor kutyákat nem tudok befogadni,de nagyon szeretem az állatokat.A környékünkön lévő falukban vannak lovasiskolák ahol kecske,disznó stb. is van a lovakon kívül és gyakran kimegyek oda is.
2010. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem növi ki!És amíg normális keretek között csinálja (megfelő tartási körülmények...stb.),csak büszke lehet magára,mert az állatszeretet egy nagyon fontos,és hasznos dolog!Nekem is van mentett állatkám,és örülök,hogy megmenthettem az életét,és plussz boldogságot hozott az én életembe is.
2010. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy pszichológus azt mondta, az ilyen állatos-kutyás-macskás, kinek milyen korszak szinte egy külön fejlődési szakasz és szinte mindenki átesik rajta vagy ha nem, mással pótolja ezt a korszakot és akkor tekinthető valóban tartós érdeklődésnek, hobbinak,nemcsak majd kinövi korszaknak, ha 3 éven túl is ugyanolyan aktív a témában.

Én már 5 éve nagy állat és kutya-macska rajongó vagyok, 21 éves múltam, a kisállatokból kinőttem, kicsit csillapodott a rajongásom, de továbbra is nagy kutyás és macskás vagyok!

2010. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reménykedjünk h nem:) ha rendesen eteti, gondozza, tartja őket akkor ő egy negyon rendes ember lehet:D nekem is vannak mentett állataim, imádom őket is és minden más állatot:))
2010. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!