Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani ennek a...

Megtudnátok mondani ennek a ketrecnek a gyártóját vagy a nevét? Vagy esetleg valakinek van ilyen? Milyenek a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés

Deguzok már jó 12 éve, jópár ketrec és terrárium megfordúlt már nálam, de ilyet még nem láttam.

[link]

A kép elég ramaty és nincs is benne az egész ketrec, csak a felső szint, és a felső két ajtó. Alul van egy ugyanilyen szint, és kerekes az alja.

Fémrácsos 3 oldala (a tetejét nem tudom) és az eleje üvegajtós. Fém tálcák vannak benne amik kivehetőek. Van egy téli polc.

Eléggé megtetszett, de nem tudom a fajtáját és nem tudom megéri-e megvenni 60 ezerért.

A mostan ketreceim elé jó állapotba vannak, de kisebbek. (Ez a ketrec 93x63x157 - es)

Megtudnátok mondani a márkáját vagy a nevét? Vagy ha van esetleg valakinek ilyen akkor milyenek a tapasztalatai?

Szerintetek megéri megvenni? (igazából nem szorul senki nálam ketrec cserére csak nagyon megtetszett) Vagy egyáltalán hasznos hogy üvegajtós?

Én kerestem mindenhogy, angolul, magyarul, németül, degus csopi is rákérdeztem (de még a veteránok sem láttak ilyen kecót). Hát nem találtam túl hasznos dolgokat (csak egy tök jó kerekes oldalt).


Köszönöm szépen a segítséget előre is!



#degu #ketrec #üvegajtós
2020. febr. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Házi készítésű. Sima zártszelvényből van, egy lakatos simán csinál egy ilyet.
2020. febr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üvegből nem jó, pedig jó az alap és a beltér, de az üveg nem szellőzik. Nem véletlenül tilos terráriumban is tartani őket. Az üveg helyett ponthegesztett háló kell. Házilag sokkal jobbakat lehet építeni. [link]
2020. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet terráriumba tartani őket, de ennek csak az ajtaja üveg. Így is rosszul szellőzik?
2020. márc. 1. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!