Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan szó, kifejezés,...

Van olyan szó, kifejezés, amit csak az állatod, állataid miatt ismersz?

Figyelt kérdés

Nálam például a toklász jelentését fedte homály azelőtt, hogy kutyám lett, hallottam ugyan korábban is magát a szót, de annyira nem volt része az életemnek a toklászt övező problémakör, hogy a jelentésével nem voltam tisztában. Amikor kutyám lett, jobban előtérbe került, olvastam róla, utánanéztem.

Ilyesmikre gondolok a kérdés kapcsán. :-) Nem csak kutya, bármilyen állattal kapcsolatos hasonló tapasztalat érdekel.

Aki valamilyen állat mellett felnő, annak ugye lehetnek evidensek ezek a dolgok, csak akinek később lesz ilyen-olyan állata, annak lehetnek ezek újdonságok.


2020. márc. 1. 15:12
 1/4 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Pellet (tudom, gáz vagyok)
2020. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk a kifejezést ismertem, de általánosan használttá azóta vált, mióta macskáim vannak: "A k...a anyátokat!"
2020. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Cseresznyeszem, lágybélsár,
2020. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, nem vagy gáz.
2020. márc. 2. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!