Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell vagy illik...

Ilyenkor mit kell vagy illik tenni?

Figyelt kérdés
Ha átjön a szomszéd macskája,és a kutyáim kinyírják.Még nem történt meg,de esélyes,a macska állandóan hergeli őket...Azt meg azért mégsem kérhetem a szomszédtól hogy kösse meg a macskáját...
2020. márc. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Meg kell nevelni a kityákat
2020. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Semmit.

Így járt.

Majd legközelebb megtanulja, hogy vigyázzon a macskájára.


Félreértés ne essék,nem vagyok szívtelen, sőt. De nehogy már én szégyelljem magam azért, mert a kutyáim a saját telkemen szabadon vannak, és az ő macskája meg hergeli őket...aztán szendvics lesz a macskából.

2020. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondani kell a szomszédnak, hogy tartsa telken belül a macskáját, mert ha nem a te kutyáid tépik szét egyszer, akkor másik kutya fogja, vagy elcsapja egy autó.
2020. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
A kutyákat kell megnevelni. Ha ennyire vadak, akkor figyelni kell rájuk. Ha látod, hogy a macska ott van, akkor zavard el, spricceld le vízzel stb.
2020. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Ha egy macskát széttépnének, akkor egy gyereket is szét fognak, aki a bedobott labda után mászik be a kerítésen.


Meg kell nevelni a kutyákat

2020. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

#5

Na még az lenne a szép, ha idegen gyerek mászna be a telkemre! Akkor a betörőt se bántsák, vagy mi?

2020. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát bocs,de nem fogok hajnalban kint ülni és spriccelgetni a macskát...mert általában akkor csinálja a cirkuszt...
2020. márc. 8. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz tenni semmit. Nálunk is van 2 benti macska, a kutyával imádják egymást. De ha a szomszéd öreglány macskája átjön a kertembe, akkor annak volt, hogy belecsípett a seggébe amikor kergette.


Szólj a szomszédnak, hogy oldja meg, hogy ne mehessen át hozzátok a macska, elvégre ki sem mehetne a kertjéből...

2020. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5, te hülye vagy? Kutyától függetlenül ne mászkáljon át a hülyegyerek más kertjébe ha beesett a labdája, ha nem. Magánterület, magántulajdon. Szép lenne, ha mászkálnánk át egymás kerítésén más kertjébe.

Elkéri ha otthon vannak, ha nem, akkor vagy bukta vagy megvárja amíg hazaérnek?

Nem divat mások kerítésén beugrálni, nem tudom te hol nevelkedtél...

2020. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!