Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akiknek több háziállatuk van,...

Akiknek több háziállatuk van, nektek van kedvencetek?

Figyelt kérdés
Bűntudatom van, de nekem az 5 cicám közül van egy kis kedvenc, ő sokáig nem dorombolt, és sok időbe telt, mire megtanultam, mit szeret, hogyan kell vele bánni, hogy ő is jól érezze magát, emiatt nagyon tudom értékelni, amikor dorombol és a lábamhoz dörgölőzik, jelzi, hogy jól érzi magát. Egy másik cicámban pedig magamra ismertem, szegény nagyon félős és a többiek gyakran kiközösítik, de velem jól érzi magát, és nem fél tőlem, egyébként pedig nagyon jó fej cica, nagyon játékos és jó vadász. :D Természetesen mindegyiket nagyon szeretem, és érdekes, hogy ahány macska, annyi különböző személyiség létezik, mint embereknél.
2020. ápr. 18. 12:22
 1/3 drfauna ***** válasza:
16 féle háziállatunk van. Mégis, talán úgy érzem, a tengerimalacom a kedvencem.
2020. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába van 8 macskám, mindegyik egyformán fontos. És ez náluk sincs másképp, tegnap volt egyikük ivartalanításon, és amíg ma nem engedtem ki őt kicsit a teraszra, az összes többi csak kóválygott, nem evett, mert nem találták. Azóta viszont minden rendben van velük is.
2020. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van 7 cicám és mindet lakásban tartom(kertesház és ki is mehetnek ha akarnak) de mindegyiket egyformán szeretem és nincsen kedvencem.
2020. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!