Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A konyhámban köpőlegyek...

A konyhámban köpőlegyek lárváit fedeztem fel és naponta repked a lakásba 8-10. Hogyan lehet ennek véget vetni és milyen rovarírtó szer kell ehhez?

Figyelt kérdés
Én Raid-et használok ami megöli őket azonnal csak naponta ezt el kell játszani, csak a másik kérdés milyen márkájú rovarírtó aerosol alkalmas akár a fészkük írtására is és kb. mennyiért dolgoznak a rovarírtók?
2010. júl. 30. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az okot kell megszüntetni, amiért "kukacos" a konyha.
2010. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erről néztem egy tudományos kisfilmet régebben hogy mi ennek az oka, nagyonrossz....a másik lehet az hogy van valahol romlott, vagy döglött valami...
2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet h a ház körül van egy dög vagy egy jó adag ételmaradék, amiből jönnek.

Lakásban egy alapos takarítás (hogyha valami kis kajapötty van, azt se ehessék), sehol sem hagyni ételt kint rövid időre sem és szemetes-zsák csere naponta.


Szerintem ez bejöhet.

Ha meg szél van, csinálj huzatot, azt utálják - és aznap sem vegyszerezed Magad legalább :)


Rovarirtók léggyel sztem nem foglalkoznak, mert annak annyira jellegzetes a "származási helye".

2010. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!