Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Naponta mennyit foglalkoztok...

Naponta mennyit foglalkoztok az állataitokkal az etetésen túl?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Háátt.. kikérdezem tőlük a leckét, az egy fél óra, elmegyünk bevásárolni, az is egy óra... aztán sakkozunk minden este, az két óra.. :))


Na ez csak vicc volt, bocsi, de nem bírtam kihagyni :))


Szóval egy kutyám van, etetés, napi két-négy séta (szülők is besegítenek), és a kertben játszom vele egy fél órát minden nap, hétvégén többször fél órát.

2010. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szobakutyusom van. Ha hozza a játékát játszom vele, meg naponta 2x szoktam kivinni sétálni amit ugye imád. Estefele meg jutalomfalatokkal veszem rá, hogy tanuljon valami új trükköt.
2010. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kerti kutyám van, illetve kertes házban, kinti- benti kutya, ahol éppen akar.

Ha nincs túl meleg akkor reggel- este séta, napközben én dolgozom olyankor egyedül van, amikor tudok hazajövök hozzá, hogy adjak neki valami kaját, stb. Általában délben.

Munka után etetem, olyankor fésülgetem egy kicsit, mivel idős már nem labdázunk, csak simogatjuk, szeretgetjük. Este séta, majd alvás :)

2010. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 6 macska van, meg most 2 kiscica, tulajdonképpen egész nap velük vagyunk, vagy esznek, vagy valamelyikünk ölében alszanak. A kicsiket órákig el tudom nézni, ahogyan játszanak.
2010. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem halaim vannak, és nem foglalkozom velük, csak nézem őket, ha éppen ráérek :D
2010. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyok, akkor sok időt töltök a kutyákkal és a macskával. Játszom velük, fárasztom őket, főleg a vizslákat.
2010. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én focizok vele, labdázok, nagy séta, sok simi, tanitgatás, a foci amugy olyan h elrugom na labdát, ő odaszalad érte, majd kergetőzünk, aztán megint elrúgom... De nagyon szeretem a kutyámat! :)
2010. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elitestars válasza:
Nálunk a legnagyobb állat a bátyám.. Elég sokat foglalkozom vele, bár az etetésével semmi gond, önkiszolgáló... :P:P:D
2010. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!