Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az aki, minden állatsimogat...

Ki az aki, minden állatsimogatás után kezet mos?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott ez a kérdés. Én igen. De tudom vannak akik szó szerint csókolóznak is a kutyákkal. Ti hogy álltok ezzel?
2010. júl. 31. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Én kezet mosok, de régebben nem mostam. Azóta történt egysmás
2010. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
82%
Én mosok, amikor a cicámat megsimogatom... a gyerek miatt
2010. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
76%
Én.:)Ha még csak 1x megsimogatom a kutyámat,akkor is megmosom a kezem.Van amikor megnyal,mert nagyon szeret nyalakodni,nem zavar,de utánna mikor abbahagytam a kutyázást arc,és kézmosás.
2010. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
én mindig mosok... ha hazajövök a suliból, akkor is az az első, hogy kezet mosok, barátnőm nem mos kezet, szerintem egy nap alig párszor, engem idegesít, hogy eszik, meg belenyúl a chipsbe és nem mosott kezet :S:S Néha rászólok, de már ő un engem... Ha lesz szobacicám, szerintem, akkor is mindig kezetmosok, legalábbis étkezés előtt! :)
2010. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
Én előtte mosok csak.
2010. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
70%

én :D

de általában minden után kezet mosok :d

2010. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Kezet kell mosni. Az állatok hordoznak baktériumokat. Én is mindíg kezet mosok alaposan, szappannal. Kutyát puszilgatni nem érdemes, de aki mindenáron akar csak akkor pusziljon, ha az állat előtte alaposan meg lett fürdetve. Bevallom én nem puszilkózok Morzsival. Ő egy kutyus nem ember és főleg nem házastárs. Mégis ugynúgy szeretem, mint bárki más a saját négylábú kedvencét.
2010. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Én mindig kezet mosok.A falat szoktam kaparni amikor az olyan műsorokban mint pl. a Vacsoracsatában főzés közben nyúlkál az állathoz (kutya,macska stb.)és utána mintha mi se történt volna folytatja a főzést.Főleg,hogy vendégek jönnek.Remélem,hogy csak a műsort vágják így össze,és valójában nem így történik.
2010. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Úgy néz ki, egyedül maradtam. Én nem mosok mindig kezet.
2010. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
én se mindig mosok kezet a kutyáim után, de más kutya után mindig, mondjuk alap, hogyha hazajövök kézmosás, kaja előtt kézmosás, wc előtt és után kézmosás...ha a tesóméknál vagyok, akkor viszont mindig mosok kezet a saját kutyáim után is, mert pici még az unokahúgom és a tesóméknak nincs kutyájuk, úgyhogy nem fogdosok náluk kutyás kézzel semmit
2010. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!