Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az aki, minden állatsimogat...

Ki az aki, minden állatsimogatás után kezet mos?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott ez a kérdés. Én igen. De tudom vannak akik szó szerint csókolóznak is a kutyákkal. Ti hogy álltok ezzel?
2010. júl. 31. 11:43
1 2 3
 21/28 clint ***** válasza:

én sem mosok kezet, sokan egy ágyban alszanak a kutyával mégsincs semmi bajuk. De pl metrónutazás, vagy busz után mindig, sztem inkább ott kapunk el több baktériumot.

Légyszi magyarázzátok már meg ennek az állatmérgezőnek, hogy egy aljas mocsok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__1032865-h..

2010. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sok állatunk van, naponta sztem 20-szor is hozzájuk érünk, de kint van mind, és sokat vagyok kint, de minden bejövetel után mosok kezet, hiszen kint vagyok órákig, ezalatt kertészkedek, ezt azt csinálok, meg simogatom a kutyát, macskát, tengerimalit, nyulat..aztán bemegyek és kezet mosok.Nem rohangálok be minden simítás után.
2010. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 clint ***** válasza:
ha az én kutyáim is kinn lennének azért én is mosnék kezet.
2010. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én saját kutyáimmal dolgozok. Minden nap jövök megyek velük. Ők kint is vannak meg bent is, mikor milyen kedvük van.

Gyakran simogatom őket, mikor melózunk, de a telepen nincsen fürdő szoba mosdóval, hogy rohangáljak kezet mosni. Vizet tok hozni, van egy közepes méretű vödör, és abban tok kezet mosni. De nem szoktam mindig, csak evés elött, meg WC elött és után.

Csókolózni én se szoktam velük, és nem tűröm hogy az ágyamba másszon akár melyik kutya is. Van saját szivacsuk a telepen is meg otthon a szobában. Nem hiszem hogy kényelmetlen. :-)


[link]

2010. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Minden simogatás után? Akkor nekem 5 percenként kéne kezet mosnom? Hülyeség... nem szoktam. Kinti macskáim vannak, tudom sokaknak furcsa de én meg szoktam velük osztani a kajámat is, beleharap aztán eszem tovább. Engem nem zavar, bajom sose volt miattuk pedig 20 éve vannak macskáim.
2010. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 BlacktigerXXX ***** válasza:
Én sem mosok. Egész nap nyakamon a kiskutyám. nem rohangálok szappannal meg vizesvödörrel a hónom alatt.
2010. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én se mosok. Egy lakásban élek egy kutyával meg egy macskával, a kutya ki van tiltva ágyból, le van tiltva kanapéról, de a macskának mindenhova bejárása van. Tulajdonképeen úgyis minden kutyaszőrös, szóval sokat nem oszt, nem szoroz egy kézmosás. Ha nagyot hancórozok vele, és szétvakargatom, meg összenyálaz, akkor meg szoktam mosni, meg séta után (mert ugye akkor kakit szedtem nem rég), evés előtt, meg néha csak úgy random, ha eszembe jut.


Most is itt gömbölyödik mellettem a cica, lábam alatt a kutya, nem rohangálhatok percenként kezet mosni :)

2010. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egy kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést...

Szóvál úgy értettem, hogy simogatod, játszol a kutyussal, vagy bármilyen állattal és miután már befejeztétek utána mosol kezet. Mert én így csinálom, nem úgy, hogy hozzáérek és szaladok kezet mosni. :D Bocsi, ha rosszul fogalmaztam...

2010. aug. 1. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!