Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktatok adni jattot az...

Szoktatok adni jattot az állatorvosnak?

Figyelt kérdés
Most lett műtve a kutyánk és egy végtelenül kedves állatorvosunk van, 2 műtétet 1 alkalomra összevont és így is csak 40 ezret kért, én meg 45-öt adtam neki. Nem tudom, hogy kevés-e vagy sok, meg remélem nem sértem meg őt ezzel. Szerintem így is nagyon olcsón csinálta és másképp nem tudom meghálálni a kedvességét. Vizsgálatért sokszor nem is kér semmit, múltkor meg injekción voltunk és azért sem kért semmit. Szerintetek?

2020. jún. 30. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam.

Egyetlen egyszer adtam, amikor műtét előtt voltunk az idős kutyámmal vizsgálaton, aki ráadásul nem is nagyon bírja az állatorvosokat meg az idegen helyeket, szóval beharangoztam telefonban időpontkérésnél, hogy nem lesz könnyű vele, és egy egész kis csapat várt minket, az asszisztens például végig beszélt hozzá, nyugtatta, simogatta, meg persze én is. Szóval nagyon nyugodt légkört teremtettek. (Már amennyire lehetett.)

Plusz 2 vérvételes tűt használtunk el, mert az nagyon nem tetszett a kis makacsnak, hogy szurkálják.

Úgy adtam, hogy a végét kiegészítettem kerekre. Nem volt sok, úgy rémlik 500 Ft alatt.

2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
És ezért jó kártyával fizetni mindenhol. Nem csesznek át a visszajáróval se.
2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként egy tesco pénztáros akkor is bajban van, ha túl sokan adnának neki "jattot" a plusz és a minusz is büntit hoz magával, ezért is szeretik a kártyázást.
2020. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!