Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezhet olyan, hogy...

Tényleg létezhet olyan, hogy valaki még az egzotikus állatoktól sem fél (se kígyók, se pókok) de egyedül a nagyobb kutyáktól tart? Párom ilyen, és tudom, hogy nem kamu, de valahol olyan irreális, nem?

Figyelt kérdés
Korábban nem találkoztam olyan emberrel, aki ekkora állatbarát (főleg macskák és egzotikusak) mégis a nagyobb kutyák iránt így érezzen. Ne értsétek félre, egyet se bántana vagy ilyesmi, de érződik, hogy tart tőlük és a természetük se tetszik neki. Valószínű, hogy valami rossz tapasztalat. Szerintetek változhat? Ha egyszer kertes házban fogunk lakni, én azért szeretnék kutyát, és így lenne ez fair, hiszen én is elfogadtam az ő kisállatait.

2020. jún. 30. 19:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető, hogy így érzel, többszöri támadás után! Vitathatatlan, hogy sokan úgy tartanak kutyát, hogy nem nevelik egy napig sem, csak úgy van, aztán elvadulnak.
2020. júl. 1. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!