Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartanál...

Milyen állatot tartanál legszívesebben házikedvencként?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. júl. 5. 12:44
A kérdező szavazást indított:
kutya
macska
nyúl
papagáj
aranyhörcsög
tengerimalac
fehér egér
galamb
madárpók
aranyhal
37 szavazat
 1/10 anonim válasza:
49%
Cicát, mert lehet vele játszani de nem igényel folyamatos figyelmet.
2020. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Szia. Én mindenképpen a nyulat javaslom neked. Nekem is az van, csak én eladásra is tenyésztem őket, viszont lényegesen kevesebb baj van velük, mint mondjuk egy kutyával. Sokan azt mondják, hogy a nyulakat sűrűn kell takarítani (ha van elég forgács vagy széna alatta) akkor elég kb 5 naponta, vagy ritkábban. Ezzel szemben a kutya után azért napi szinten kell takarítani, főleg ha kertes házban laksz és kinti állatnak tartod, mert mégse díszeleghet egy csomó az udvar közepén. Vedleni is sokkal kevesebbet vedlik, de ez fajtától függ. Ez persze csak a kutyával való összehasonlítás, azért hoztam ezt a példát, mert nekem kutyáim és nyuszijaim vannak és csak itt tudok személyes tapasztalatot mondani. Ha szeretnél kicsit bővebben beszélni írj rám és ha kérdésed van még akkor szívesen válaszolok.
2020. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Cica!
2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
Kutyát.
2020. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Miért kellett leszavazni a cicát???
2020. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Jelenleg egy mentet kutyám, nimfapapagájaim és garnéláim vannak, illetve vízi csigák jöttek a vízi növényekkel. Szeretnék még egy bettát később, ez nem volt a felsoroltak között.
2020. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jelenleg egy kutyám és egy kiscicám van.De volt már nyulam papagájom és hörcsögöm.Számomra a kutyus és a kiscica a legjobb,választani egyszerűen nem tudok.A kutya az idősebb a kiscica meg vagy 2 hete van nálam,szóval vele többet foglalkozok picit
2020. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Én gyíkot szeretnék és görényt. Csak nincs hely most nekik. De van 2 cica 1 hörcsög és 2 teknős
2020. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Sziszát.
2020. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Kutya. Mindig is kutyáim voltak. :)
2020. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!