Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonosz emberek?...

Miért ilyen gonosz emberek? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 2. 13:58
 1/5 anonim válasza:
Sajnos ebben a világban élünk ez van. Tudod az ember a hatalom, ő parancsol, Isten is azt mondta: Teremts és élj belőle. Csak az a baj,hogy nem ilyen módszerekkel kéne "ÉLNI", vannak finomabb és humánusabb módszerek is. De hát sajnos ezt elkell tudni fogadni. Addig jó, ameddig nem látod saját 2 szemeddel ugyanezeket
2010. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert gonoszok és a gyengébbet bántják ezáltal ők nagyobbnak tűnnek pszichológia,előszőr a kutya,aztán a feleség majd a gyerek.Aki állatot kínoz előbb utobb embertársait is bántalmazni fogja,mert szochiopata vagy antiszochiális jellemű,volt egy kérdés it ahol a férj a vita során a párja a kérdező kisállatkáját bántott h ne vitatkozzon.
2010. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert úgy vannak vele, hogy nem őket bántják, nem ők érzik azt amit az a szerencsétlen állat érez... Az ilyen ember megérdemelné, hogy vele is ugyanezeket csinálják... Legalábbis én ezt csinálnám vele.. Oké, valahogy nekünk is meg kell élni, táplálékra szükség van. De akkor nem lehet egy jobb, "állatbarátabb" módszerrel kivégezni szegényeket?:S Bár az se tökéletes, de nem érez annyit az állat például altatásnál... Ne úgy csinálják már, hogy még szenvedjen is...:(
2010. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bírtam végignézni...:(Szánalom amit ezek az "emberek" művelnek!!!! Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam de....
2010. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na én épp ezért vagyok már évek óta vegetáriánus.

Ha te nem vagy az akkor nézzed nyugodtan, EZT ESZED MEG TE IS !!!

2010. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!