Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak gonosz emberek,...

Miért vannak gonosz emberek, akik kihasználják a másik barátságát?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm volt,az elején,de elég nehéz volt lekoptatni.De az elején még ilyet sem kérdezett.Amikor feljött hozzánk mindigkésőbb ezt kérdezte a végén mielőtt hazament kaphatok kölcsön egy kis pénzt?Az elején sajnos adtunk is,de a végén azt vedtem észre hogy amikor kimentem a szobámból és vissza jöttem nyitogadta a szekrényajtót és eltünt a zsebpénzem egy része is.A szomszéd házban lakik sajnos,de nagyon nehezen tudom lekoptatni.A múltkor amikor lekoptadtam összebarátkozott az osztálytársaim egy részével ,és amikor megkérdeztem az egyik fiút hogy ki a barátnője kiderült hogy a volt legjobb barátnőm bosszúból összált vele és hazugságokat beszélt rólam az osztálytársaimnak.

Sajnos azért utálok thon lakni,mert a szomszéd házban lakik,még mindig,de soha többet nem állok szóba vele.Ha legközelebb ilyen embert megismerek soha nem barátkoznék vele,szerintem ez másnak is tanulság.Nem?


2010. márc. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Debizony, nehallgass a pletykákra és kerüld el a szomszédod. Ha találkozol vele csak köszönj neki de mást nem. Remélem ez a kevés segítség is segítség
2010. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ezt én is szeretném tudni.sajnos én is bevonzom magam köré az olyan embereket,akik kihasználnak(anyagilag+érzelmileg)nem lehet mit tenni csak annyit,hogy mielött bárkinek is kiadjuk nagunkat és megbízunk benne,jobban megismerni,átlátni rajta,már ha van min átlátni.sajnos kevés olyan ember van,akiről elmondható,hogy igazi jó barát,nekem pl. nincs ilyen és erre nem oly rég döbbentem rá :S
2010. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,szerintem nem is létezik igazi barátság,ezt csak úgy mondják:)))
2010. márc. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!