Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miket tudtok a yorkitol?

Miket tudtok a yorkitol?

Figyelt kérdés
mindent amit tudtok légyszi mert leendő kutya gazda vagyok!!!
2010. aug. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a nyáron kaptam a jó bizim miatt egy yorki lánykát:-)!Nagyon tüneményes, de amíg nem lesz szobatiszta addig iszonyat sokat kell takarítani utána!Minden reggel korán kelni, hogy vigyem sétálni, reggelizzen...stb.!Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, csak szeretném, hogy tudd nem kis felelősséget vllalsz!Sok sikert!A yorkikról pedig annyit, hogy vegyél ki pár könyvet a könyvtárból, vagy a neten böngéssz!Nagyon jó oldalak vannak, csak írd be a google-ba hogy yorkshire terrier és máris kidob annyit, hogy bőven lesz mit nézegetned!:-D
2010. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mivel a kutya nem beszél emberi nyelven ezért nem tudok semmit a yorkitol.. esetleg a yorkiRÓL!
2010. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nemtdom mit kell álandóan leszóli a másikat... csak azért mert 1 betűt félrenyomott....


én is most kaptam volna egy fiú yorkit:D de meggondoltam magam:S nekem túl sok időmet venné el:S

de remélem neked több időd van rá:)

és ha mindent meg szeretnél tudni a yorkiról írd be google-ba ahogy az első válaszoló mondta:) ott sokminden van róluk.

2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!