Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok állatokra vigyázn...

Hogyan tudok állatokra vigyázni például nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam h a nyári szünetben őszi szünetben meg amikor otthon vagyok vigyáznék állatokra hogy egy kis zsebpénzt gyűjtsek. Nem tudom ezt hogyan lehetne megoldani. Hogyan tudok valakit keresni aki rám bízza kiskedvencét? Vagy mennyi pénzt tudnék egy ilyenért kérni? Gondoltam hörcsögökre vagy egyéb kisállatokra és kutyákra.

Bárki csinált már ilyet? Ha igen akkor tudna segíteni?



2020. júl. 17. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a szüleid arcát, amikor a héten a tizedik terráriummal, ketreccel, macskahordó dobozzal, kutyával becsöngetnek hozzátok; ráadásul sokan inkább azt kérnék, hogy az otthonukban lásd el az állatokat. Először beszéld meg otthon, aztán az ismerőseidnek ajánld fel a lehetőséget.
2020. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ismeretlent (főleg gyereket) nem nagyon engednék be az otthonomba. Úgy még inkább, hogy én itthon sem vagyok, mert (teszem azt) épp nyaralok.
2020. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Otthon vigyáznék rájuk ( az én házamban) ha kutyáról van szó akkor meg elég a kertbe bemenni
2020. júl. 18. 00:25
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Es az alapvetoen benti kutyakkal mit csinalnal? Kicsapnad oket is a kertbe? Ha fizetek egy szolgaltatasert, akkor cserebe elvarnam a megfelelo ellatast is, amibe szerintem beletartozik az is, hogy a kistestu kutyamat ne az udvaron hagyjak egyedul (mivel nem is ehhez van szokva) peldaul egy tobb napos felugyelet soran. Arrol nem is beszelve, hogy hidegebb idoben fazna is. Gyerekkoromban nekem is voltak ilyen ambicioim, es olyan jo lett volna megvalositani, de felnottkent mar latom, hogy mennyire nem egyszeru ez. Tovabba en soha nem biznam ra az allataimat egy referenciakkal nem rendelkezo szemelyre (gyerekre?),raadasul meg fizetnem is kene erte :D sajnos ez van.
2020. júl. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
pedig Amerikában nagyon megy ez. de itthon valamiért félnek az emberek.
2020. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább elmennék egy menhelyre, és ott segédkeznék. A sok kutya, cica nagyon örülne neked, és ki is mozdulnál :)
2020. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo ötlet köszönöm!!
2020. júl. 18. 15:01
 8/9 anonim válasza:
Nálunk a Gárda a múltkor megfegyelmezte őket, de sötétedés után érdemes vigyázni velük.
2020. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint nem próbálkoznék ilyenekkel, bármi baja lehet az állatnak, amíg nálad van, még ha nem is a te hibádból, hanem alapból bekövetkezett volna, vagy pont akkor történt baleset, amíg nem figyeltél, rajtad verik el a port.
2020. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!