Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tudok tartani,...

Milyen állatot tudok tartani, ha kéthetente másik szülőmhöz költözök?

Figyelt kérdés
A szüleim nemrégen külön költöztek, viszont közösen nevelnek engem tovább (16 vagyok). Kéthetente fogok váltani, akkor minden cuccommal átmegyek a másik szülőhöz. E mellé az életmód mellé milyen állatot ajánlanátok, akit magammal tudnék vinni? Lehet egyáltalán így állatot tartani? Aki hasonló helyzetben van az hogyan oldja meg?

2020. júl. 21. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk igen, ha nem cél az, hogy mindig veled legyen, akkor egy hüllő igen. Ismerősömnél még a tengeri malac is megsínyli, ha egy napig nincs otthon, nemhogy hetekig. A hüllőknek általában mindegy.
2020. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy terráriumot, akváriumot, ketrecet pakolgatni nem szerencsés, az állatnak sem feltétlenül jó, de egy akvárium elég sérülékeny például. A macska helyhez kötődik inkább. A kutya az, aki gazdás, és kb. mindegy neki, hol, csak veled legyen, úgyhogy én is azt javasolnám leginkább.
2020. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
A terráriumot otthon hagyhatja, így csak az egyik szülőjénél lesz (aki vállalja, hogy a távollétében is figyel rá)
2020. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 vantel ***** válasza:
24%

Közös lónak....

Otthontalan cigány élet ez a vándorlás.

Vagy egyiknek sem kellesz vagy töketlenek ,hogy egyikük felvállalja a felelőséget érted.

Kecskét ajánlom, ő szereti a vándorlást!

2020. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg, ezt te választottad amúgy, hogy így akarsz élni? Szerintem hamar eleged lesz belőle amúgy és nem az állattartás lesz a legnagyobb problémád...
2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy az állatot is vinni akarja magával, ott van a kérdés kiegészítésében. Értem én, hogy van, amit ott hagyhat az egyik helyen, de elsősorban nem így akarna állatot, hogy ott hagyja, hanem hogy vele lehessen.
2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, akkor kutya. Az akváriumos állatok egyáltalán nem jöhetnek szóba, de szerintem a ketreces se nagyon...
2020. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

13: Pont az a lényeg, hogy egyik szülőm se akarná gondozni, takarítani meg főleg nem. Az én dolgom lenne, ahogy a kajájuk is, nem vállalnák.


15: Mindkét szülőmet nagyon szeretem, és nem tudnék választani közöttük, hogy kihez költözzek. Ezért lett ez a megoldás.

2020. júl. 21. 18:23
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutya. De vele sokat kell foglalkozni.
2020. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kutya. Az az egyetlen állat, aminek annyira fontos a gazdi, hogy szinte bármilyen körülményekhez képes hozzászokni.


Más állatokat vagy nem lehet rángatni, vagy megsínylik a 2 hetes gazdihiányt.


Viszont ha kutyatartásba vágod a fejszét, akkor nagyon gondold át. Például 2-4-6-8 év múlva is ugyanannyi időd lesz rá mint most? (Ha egyetemre mész, ha barátnőd lesz, ha dolgoznod kell, kutyád akkor is csak rád számíthat.)

2020. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!