Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az egér felmegy az ágyba ?

Az egér felmegy az ágyba ?

Figyelt kérdés
Biztosan felmegy , márcsak mivel nyomot hagyott maga után... a kérdés az hogy akkor is ha este alszunk benne és álmunkba rajtunk ugrál , vagy csak akkor ,ha nincs ott senki?

2020. júl. 22. 23:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Igen, akkor is felmegy ha ott alszotok.
2020. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csodás,valószínű ma éjjel nem alszok.. :/
2020. júl. 22. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos felmegy,nem zavarja ha ott alszotok.
2020. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Poknal jobb
2020. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy rajtatok ugrál... szaladgál csak. Futkározik. :))
2020. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Felmegy sajnos, nem mindegyik "fél" az embertől.
2020. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
meg is rághat! kígyóknak azért nem ajánlják benthagyni az egeret ha nem eszik meg mivel megrághatja őket mikor alszanak meg a háziállatokban is tehetnek kárt
2020. júl. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kis hülyék kiröhögnek,nem zavartatják magukat, anyámra rá is ugrott egy. Bár sztem szobába kevésbé mennek be, hiába hagyta ott neked a dns-ét.
2020. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, igen felmegy, akkor is, ha ott alszik az ember.

Vettünk egy telket elég viseltes faházzal. Kitakarítás után az első pár estét abban aludtuk. Egyik este a mellkasomon rohant keresztül egy egér. Jómagam nem vagyok félős, nem sok mindentől undorodom, így nem csináltam ebből nagy ügyet. (persze, akkor felpattantam én is) Egy hét alatt láttuk még párszor a faház különböző szegletében, majd jelenlétükben nappal is kibújt. Jól megnézett magának és úgy döntött nem tart tőlünk. Szerszámos bódé lett a régi faházból. Raktunk ki egércsapdát, de akkoriban nem fogott semmit. Nem is láttunk jó ideig egeret. Egy év múlva fogtak a csapdák egyet, kettőt. Az időközben megépült téglaházban nemigen láttunk egeret, de a pincéjében néha láttuk nyomukat. A legérdekesebb eset, amikor a hőálló hegesztőkesztyűt megrágták. Hogy micsoda kis gourmand-ok :-)


Egy kollégám mesélte, ő otthon (családi házban) az ágyában a párnája alatt talált egy döglött egeret. Most vagy evett a kitett méregből és az ölte meg, vagy egyszerűen megfulladt a párna alatt. :-o Eladta az ágyat, mert nem volt hajlandó többé belefeküdni. Úgy fogalmazott, legalább volt oka lecserélni az igen régi kárpitos ágyát.

2020. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tarts macskát, attól félnek, nem lesz annyi egér, tapasztalat. Legalábbis nálunk azóta nincs, bár akkor 3db macska volt
2020. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!