Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leg rosszabb dolog...

Mi volt a leg rosszabb dolog amit valaha a háziállatok csinált?

Figyelt kérdés
Nevet, kort és fajtát is írj.
2020. aug. 13. 07:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem a leg rosszabb eddig a Kuvaszom volt, mert hajnalban kiengette a két pulit és megharaptak 3 csirkét (egy belehalt) és felzabálták az összes tojást
2020. aug. 13. 07:44
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éves volt akkor és a neve: Michael😂❤️🤷‍♀️
2020. aug. 13. 07:45
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Dobermanom feldöntött egy 2 literes üvegnyi olajat. Majd, ha már ott volt a padlón, felnyalta szinte az egészet. Majd mire hazaértem, összehányta és f.sta az egész lakást, illetve azt a keveset, amit nem nyalt fel, belemászkálva széthordta mindenhol, a hányással és f.ssal vegyesen.

(igazából nem ő tehetett róla, nem kellett volna ott hagynom az olajat, vagy legalább a kupakot rá kellett volna csavarni)

2020. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lena7 ***** válasza:
91%

Lelökte anyum összes virágát az ablakból.


1,2 éves volt ekkor

Keverék cica, félig sziámi és félig sima házi cica


Szétrágta a beadandómat, amit 4,5 órán át írtam (itt én voltam a hibás, mivel nem raktam el a beadandót, csak az ágyamon hagytam)


Itt a cica kb 2 éves lehetett

És ő is keverék volt (félig perzsa félig sima házi cicus)

2020. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Reggel kiengedtem az udvarra pisilni a kutyát, szokás szerint. Kis idő múlva rohan be, látni, hogy valami van a szájàban... Nem tudtam mi, így szétnyitottam a száját és épp egy nyomorult madár feje lógott ki... Megfogta az éppen repülni tanuló verébfiókàt, természetesen nem akarta odaadni. Szegény már nem élt.


5 hónapos, a neve Luca.

2020. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a vak komondorom fellökte az asszonyt, akivel aztán együtt rám fogták, hogy elvertem.
2020. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy este, hazavittem egy szerencsétlen, kidobott kölyökkutyát.

Reggelre a párom félpár cipőjét szétrágta.

No, amit én kaptam, azt nem tettem zsebre.

2020. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem még a papagájok volt szörnyű mert egyszer arra keltem h nyitva hagytam a kalitkát és mivel nyár volt az ablak is nyitva volt éjszakára, beiedtem h elrepültek. Lementem és láttam h ott alszanak a nagy perzsamacskám kosarában mind a ketten. Ők már ismerték a konyhát mert úgy reggeliztem h a két madár a vállamon ült. És tudták melyik az én bögrém...

Belefostak, belehorták a macska almából a sz@rt de voltam rájuk olyan mérges😂

2020. aug. 13. 08:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe hasmenése lett pont amikor elmentünk vásárolni. Mire haza értünk a kanapéra rászart, az ágyat pedig lefosta. Kicsi kora óta szobatiszta, mindig szól ha baj van, de most nem volt kinek szólni.


Lizzy a neve és 4 éves.

2020. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Cicám rendszeresen begyűjti a szomszédok naposcsibéit, óvatosan sérülés nélkül átadja kezembe. Természetesen mindig visszaviszem őket, de még senki nem tartott rájuk igényt mivel tudják kifizetem a csibe árát mintha már felnőtt szárnyas lenne. :)

Így most már van egy boldog tollas bandám is. Mivel cicám 3 éves így az állomány csak szaporodik és nem fogy.

2020. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!