Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A gyakorikérdéseken miert...

A gyakorikérdéseken miert ilyen életképtelenek az állattartók?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára. Naponta szoktam látni olyan kérdéseket hogy: mi a baja a kutyámnak? Jól van a cicám? Mit tegyek ha hány az állatkám? meg ilyenek. Itt leszögezem hogy azt a kérdőtípust meg megértem akik írjak hogy délután vagy másnap viszik dokihoz mert csak akkor van doki de szeretnének egy kis segítseget mert türelmetlen. Szóval ilyen kérdésekkel nincs bajom. De vannak kérdések hogy pl.: tegnap óta fekszik a kutyám maga alá szarik és nem eszik. Mit csinaljak vele? szóval azokkal a kérdésekkel van a bajom ahol feltételezhető hogy a kérdezőnek eszébe se jutott orvoshoz vinni az állatát vagy orvost kihívni. Engem meg ledöbbent hogy valakinek úgy kell mondani hogy létezik állatorvos. Meg olyan elszomorító amikor látom hogy valaki írja hogy egy hete nem evett és nem tom mi legyen. Igen ilyennel is találkoztam sajnos.

2020. aug. 24. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos van ilyen, de ha már az oldal erre lett kitalálva akkor legalább megkérdezi és hátha ha írja neki valaki h vidd el orvoshoz elviszi. Azért nem az összes állatos kérdés ilyen, ne általánosítsunk.
2020. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Vagy nem tudják mi az a Google vagy nem tudnak angolul, hogy rákeressenek
2020. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Amíg 100%-ra felpontozzák az olyanokat, aki szerint annyit kell csak foglalkozni a kutyával, amíg enni adunk neki, meg aki haltetemmel verte meg a macskáját, addig ne várj sokat.. Már az is csoda, ha valaki odáig eljut, hogy egyáltalán itt feltegyen egy kérdést. Az állattartás nálunk a béka segge alatt van.
2020. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1:

Senki sem általánosított, olvasd el a kérdést mégegyszer, és igen, nem az összes, de rengeteg ilyen kérdés van, ahol totál cselekvésimpotens a kedves gazdi.

2020. aug. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Vagy nincs pénze elvinni, és itt kérdezi meg...
2020. aug. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
De van ám a másik fajta hozzászóló is akiknek arról szól az élete h már már vallási fanatizmussal gondozza az állatát és jönnek a kommentek h vidd a milliós állatklinikára ,aki nem költ százezret havonta a kutyára attól még a gyerekét is el kell venni,milliók vannak félretéve a kutyára,kutyaiskola mintha az minden borsodi faluban alapszolgáltatás lenne...Annyi habzószájú ,rosszindulatú állatsznobot ami itt van néha kiborító...
2020. aug. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ahogy látom hogy az állataimnak van valami baja akkor rohanok vele a dokihoz. De pl itt volt az ünnep elvittem a dokihoz az egyik állatkám pont előtte,de utána himlőgyanús lett ugye nem tudtam sehova vinni és nyilván megkérdeztem itt és és facebook csopiban is(szerencsére mindenki szerint csak himlős). Persze ha nagyobb baj van akkor ügyelet. De van a másik véglet is...osztálytársam büszkén meséli hogy a tengerimalaca kb 4 napig véreset vizelt és csak utána volt hajlandó elvinni állatorvoshoz.


Az meg a másik hogy szerintem ha valaki nem tudja megfizetni akkor az ne tartson állatot,a saját és az állat érdekében se.

2020. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek több részlete van:

1.Aki segítségét kér, mert csak másnap van orvos.

2.Aki otthon próbálja meg orvosolni, de javaslatra elviszi állatorvoshoz.

3.Akinek nincsen pénze állatorvos, ezért otthon akar segíteni rajta.

4.Aki szerint felesleges és önzőségből nem viszi állatorvoshoz.

2020. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!