Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska? Melyiket...

Kutya vagy macska? Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Kutya
Macska
59 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindegy, mindkettő van. :D
2020. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőt, mert mindkettőm van. ;)
2020. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van mindkettőm és nem tudok választani mert mindkét fajt más miatt szeretem.

Nekem így kerek az élet, hogy van ez is, az is :)

2020. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettőt szeretem nagyon. De cica van itthon, úgyhogy jelenleg őt jobban :)
2020. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

A kutyáktól félek gyerekkorom óta.A cicákat nagyon szeretem.

Viszont szeretek felülkerekedni a félelmeimen, úgyhogy tervbe vettem egy "terápiás" kutyus befogadását.

2020. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozza le a válaszokat...
2020. szept. 17. 14:51
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

A macskás válaszokat a kutyások, a kutyás válaszokat meg a macskások:D Ettől szép Magyarország, klasszikus dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállás:D


Amúgy szerintem attól függ kinek, más-más kapcsolatot lehet létesíteni kutyával és macskával. A kutyával természeténél fogva egy alá-felérendeltségi viszonyt lehet kialakítani ahol az egyik fél a falkavezér a másik pedig követi. Kollaboráció, de nem demokrácia. A macska ezzel ellentétben egy önálló állat és soha nem fogja egy ember se elérni hogy egy macska alárendelt legyen neki. Egy cicával együttműködni lehet és a közös jót keresni. Egy macska, ha ő valamit nem akar, akkor nem fogja megcsinálni, csak azért mert az embere kéri:D Mit érdekli az őt. A kutya ezzel ellentétben kútba is ugrik, ha azt kérik tőle. Mindegy, csak a gazdi örüljön. Úgyhogy merőben más a kettő, kinek ilyen, kinek olyan kapcsolatra van igénye.

2020. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Csak macsek. A kutyák nekem túl elevenek.
2020. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Én is szeretem mindkettőt. De talán a cicákat picivel jobban :)


Amúgy igen, én se értem, hogy miért kell a válaszokat azért lepontozni, mert valaki nem ért vele egyet. :D

(Igen, tudom, én is le leszek pontozva :( :'DDD )

2020. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettőt szeretem, de a kutyak közelebb állnak hozzám, mindig volt kutyánk, a házban is. Nehez is most elfogadnom hogy párom utálja a kutyákat. :D Szóval jelenleg nincs háziállatom, csak a családi háznál láthatom őket, amikor haza látogatunk.
2020. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!