Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak kutya...

Milyen állatot tartsak kutya és macska mellet?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy kisállatot. Papagájom (a macska egyáltalán nem bántotta, nagyon barátságos volt vele), hörcsögöm és egereim (a macska őket sem bántotta) is voltak régen és most van 1 kisseb termetű kutya és egy macska. Szeretnék még melléjük venni mégegy állatot de nem tudom milyet.

Pókokat nem szeretnék tartani mert félek tőllük :D

Rókán gondolkoztam de azt olvastam hogy nagyon rendetlen,mindenhol területet jelölnek meg odut próbálnak vájni +sosem fog 100%-san megszelídülni mert ugye vadon élő állatok. Egyépként szívesen tartanék de engedély is kell hozzá +nagyon aranyosak

A gyíkokat régen is nagyon szerettem, mikor kicsi voltam (7-8 éves) kertes házban éltünk és volt egy nagyobb kert ahol volt a veteményes és annál lejjeb volt egy folyó féleség, na ott nagyon sok gyíkot fogtam a tesómmal, néha a barátaimmal de mindig visszaengedtük őket. Szakállas agámán gondolkozdtam vagy vadászgörényen

Ha tudtok még állatokat akkor please leírnátok hogy milyen a természetük meg az ilyen dolgokat


24/L


Bocsi a bibliáért



2020. júl. 28. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
macska mellet? Mit akarsz tenni a macska mellével?
2020. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Ennél több állat minek? 😅Mi lesz ha meg unod őket? Tovább adod aztán ennyi?
2020. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Még egy macska hidd el jó választás lesz :D
2020. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem szokásom állatokat meg unni, a többi állatomat sem untam meg hanem meghaltak sajnos, de az egerek azok egy éjszaka kiszöktek és elmentek, a macska meg a kutya már nagyon régóta megvan de őket sem unom,még mindig szeretek játszani velük és este filmet is nézünk :D

Az állatokhoz nagyon tudok kötődni-

2020. júl. 28. 22:30
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Mondom macskát vegyél :D
2020. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Otthon (az őseim házában) még van 2 macska de azok még kicsik és gyakran megyek le oda (jelenleg albérletben lakom) szóval van elég macska
2020. júl. 28. 22:35
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok más háziállatot mondani, panelba főleg.
2020. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy is volt a Brémai muzsikusokban? Kakas, szamár vagy ló, meg mi is volt még?
2020. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kakas, macska, kutya, szamár👀
2020. júl. 28. 22:49
 10/19 anonim válasza:
64%
Görény. Páromnak volt. Igaz sokat kell vele foglalkozni, de megéri.
2020. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!