Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen "állat" lehetett?

Ez milyen "állat" lehetett?

Figyelt kérdés
Multkor a fürdőszoba csempéjén (a talajon) észrevettem egy kukacméretű mozgó akármit. Nagyon gyorsan mozgott, alig tudtam eltaposni. A "teste" ilyen ezüst színű volt, esőcsepp formájú. A hátulja felé keskenyedett elől meg olyan kerek volt. Hátul ahol keskeny volt, ott ilyen narancsszínű kis "tapogató izék" álltak ki belőle kétoldalt, olyan alakzatban mint a bálnák uszonya. elől is ilyen izék álltak ki belőle, szintén ilyen irányban de nem 1-1 hanem 2-2. lehet hogy ez valami mutáns rovar volt? :D és mennyi az esélye hogy elszaporodott? mert nagyon undorodom az ilyen csúszómászó gusztustalan izéktől:S
2010. aug. 7. 11:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
bocs azt kifelejtettem hogy inkább kukacszerű volt, mint rovar
2010. aug. 7. 11:27
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
ez valami amerikai kisérleti "izé" volt, vagy lehet, hogy egy mutáns csupakabra
2010. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

nálunk is a padlon volt 1. nek a wc csempén utána a padlon a háloszobába elnyomtam öket

ezüst ebihal féle volt csak esöcsepp kicsinyü és csak mászkált bemászott 1lyukba azt kész utána meg szét nyomtam

2010. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
XD vajon nálunk is lessz?
2010. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de ez mi?? én még csak egyet láttam de rögtön szétnyomtam
2010. aug. 7. 11:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van olyan, mindig csak a wcben, de én se tudom elképzelni, h mi ez...
2010. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
kalandféregxdxd
2010. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, sőt párom házában is megjelentek ezek az izék, anyum szerint a nedvességre jönnek. Bár nem tudom páromék lépcső feljárója mióta nedves hely. Én a múltkor nem tapostam szét, félek tőlünk.

Kiskorukban ezek még feketék, és olyan fél centisek. Utána megnőnek, én akkor láttam ilyen fehérnek őket, és vagy másfél 2 centis volt. Én akkor nyomtam szét, borzalmas látvány volt :S

Szóval én sem tudom, hogy mi az, de itt nálunk is vannak, és undormányok.

2010. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, kihagytam, hogy nálunk is mindig a fürdőben jelennek meg. Viszont mint említettem, páromnál a lépcső aljában láttam.
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony a "Gyorsmozgású ezüsthátú duplauszonyos fürdőfutrinka" volt.
2010. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!