Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen "állat" lehetett?

Ez milyen "állat" lehetett?

Figyelt kérdés
Multkor a fürdőszoba csempéjén (a talajon) észrevettem egy kukacméretű mozgó akármit. Nagyon gyorsan mozgott, alig tudtam eltaposni. A "teste" ilyen ezüst színű volt, esőcsepp formájú. A hátulja felé keskenyedett elől meg olyan kerek volt. Hátul ahol keskeny volt, ott ilyen narancsszínű kis "tapogató izék" álltak ki belőle kétoldalt, olyan alakzatban mint a bálnák uszonya. elől is ilyen izék álltak ki belőle, szintén ilyen irányban de nem 1-1 hanem 2-2. lehet hogy ez valami mutáns rovar volt? :D és mennyi az esélye hogy elszaporodott? mert nagyon undorodom az ilyen csúszómászó gusztustalan izéktől:S
2010. aug. 7. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
kis maci.
2010. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
azért most egy kicsit megnyugodtam hogy nem csak nálunk vannak ilyen undorító huncutkák :D
2010. aug. 7. 18:05
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem egy ászka volt?

Elég szégyen, ha nem ismerted fel...

[link]


Sztem ez azért alap.

2010. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk itthon ezüst színű százlábú szerűség mászkált nagy csápokkal :S.

Nagyon undorító volt de nem hinném h mutáns bár semmi se lehetetlen....

2010. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Szerintem az az öcséd.

2010. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
20:16: nem ászka volt. és hogy a francba ismerném fel ha még sose láttam ászkát?? 14 éves vagyok! egyébként ilyent még sose láttam. mondom esőcsepp alakja volt!! és puha volt.
2010. aug. 8. 14:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi
2010. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom hogy mi ez . Nálunkis rengeteg van. Ez egy közönséges pókszázlábú. Kicsit undorító lehet számotokra.:D



Egy kezdő rovarász

2010. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy ezüstös ősrovar. Szerintem nincs olyan fürdőszoba, ahol ne jelennének meg. Nálunk sajnos csótány is néha-néha felmászik a negyedikre panelban, a fene se tudja, hogyan, de az irtószermentes csapdába mind belemászik, és beleragad. Meg ezek a kis ősrovarok is mentek rá néhányan... Bár szerintem ártalmatlan...

2010. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
pedig nálunk nincs
2010. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!