Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Még nemkaptam normális választ...

Még nemkaptam normális választ! Kutyámat hogy tudom megtanitani arra, ha kinyitom az utcaajtot, kaput ne fusson ki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb tanítsd meg neki a NEM parancsot.Mondjuk leteszed a jutalomfalatot a földre, ő meg akarja enni de te hangosan határozottan mondod neki a NEM parancsot. Ha nem bántja mindenképpen dicsérd meg és add oda neki a jutalomfalatot is. Ezt sokszor ismételd. Ezután próbáld ki valami máson, például a zokniddal. Ha úgy érzed, hogy érti a parancsot akkor próbáld meg az ajtónyitást. De ezek előtt tanítsd meg neki a behívás parancsát, pl.: gyere vagy hozzám. Ezt úgy éred el ha az eb messze van tőled leülsz a földre és úgy csinálj mind akinek elgurult a gyógyszere és közben mond neki a parancsot. Az a lényeg tedd magad érdekessé az eb számára, hogy odamenjen hozzád A kutya odamegy, te megdicséred, jutalomfalatot adsz neki. Ezeket ismételd párszor, utána már álló helyzetedben is odamegy a blöki. Ha nem hallgat a NEM parancsra és mégis kimegy az ajtón akkor a behívó paranccsal vissza tudod hívni. Jól jegyezd meg! A kutyák nem beszélnek-értenek sem magyarulm sem angolul. Ők a parancsszavakat kötik össze a jutalmazással. Ajánlom figyelmedbe a natgeon ill. a spekin futó kutyás sorozatokat,azokból sokat lehet tanulni.
2010. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ajánlom a kutyás műsorokat, főleg a natgeo-n futó Csodálatos kutyadoki c. sorozatot.
2010. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi szépen!milyan napokon van és hánytol?
2010. nov. 2. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:
JA MONDOM A KUTYáMNAK,H NEM éS HA MéGIS MEGESZI AKKOR MI VAN?!O MINDENKéPPEN MEGESZI A JUTI FALATOT!
2010. nov. 2. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ekkor van a Csodálatos kutyadoki.

Először ne a jutifalis dolgot csináld vele, hanem hogy ne menjen ki, mikor kinyitod az ajtót.

Ja meg ajánlom A póráz két végén c. sorozatot is a spektrumon. Ez ekkor van: [link]

2010. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyél gyorsabb mint az eb! :)
2010. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg tanítgatod, addig is figyelmedbe ajánlom a következő videót:

[link]

2010. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!