Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tartsak egy 40x80 alapterü...

Tevenyereggyarto kérdése:

Mit tartsak egy 40x80 alapterületű 50 cm magas terráriumban ?

Figyelt kérdés
A napokban szert tettem egy ilyen terráriumra, egyelőre semmilyen egyéb felszerelés nincs. Ti mit tartanátok benne, mit ajánlotok ? Ami kizárva azok a pókok, tőlük fene se tudja miért de nagyon irtózom. Bármi más jöhet. Illetve aki ajánl egy fajt az tud mondani megbízható weboldalakat s egyebeket az adott fajjal kapcsolatban ?

2020. okt. 16. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Gekkó? Kaméleon? Vagy teknős?

Amúgy jól csinálod. Először határozd meg mit akarsz. Olvass neten utána melyiket hogyan kell tartani. Mennyire bonyolult nehéz vagy épp költséges.

Beszerzed az összes eszközt és ha mind megvan akkor jöhet az állat. Sokan fordítva csinálják sajnos és utólag jut eszükbe hogy kéne uvb lámpa stb..

2020. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyilmeregbeka
2020. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2


Igen, ezt az “előbb vásárol, aztán kérdez” mentalitást sajnos tapasztalom akvarista téren. Ezért is igyekszem fordítva csinálni. Leopárdgekkón gondolkodom, de még várok válaszokra hátha mond valami valami “érdekesebbet” ami megfogja a fantáziámat.

2020. okt. 16. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Madagaszkári bütyköscsótányt.
2020. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Törpehörcsög is szóba jön ebben a méretben. Minimális ugyan, de megfelel.
2020. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Jó pár tekercs toalett papír is elférne benne.

Esetleg zoknik, alsógatyák.

:)

2020. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
De ha zoknit tartasz benne, javaslom, hogy légmentesen zárd le!
2020. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
törpehörcsög? nagyon aranyos kis állatkák.
2020. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2020. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Alsógatyáknak, zokniknak, pálinkáknak már van helye.


#11 a szilvásbuktát én is szeretem.


Hörcsög is megfordult a fejemben de vannak már tengerimalacaim és nem lenne túl nagy ugrás mellettük egy hörcsög :D Majd még meggondolom.

Nem tudom mit szeretnék igazán. Elsősorban kígyó-gyík féle irányra gondoltam, de még nem döntöttem véglegesen. Lehet valamilyen gekkónál vagy kaméleonnál maradok.

2020. okt. 16. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!