Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tartsak egy 40x80 alapterü...

Tevenyereggyarto kérdése:

Mit tartsak egy 40x80 alapterületű 50 cm magas terráriumban ?

Figyelt kérdés
A napokban szert tettem egy ilyen terráriumra, egyelőre semmilyen egyéb felszerelés nincs. Ti mit tartanátok benne, mit ajánlotok ? Ami kizárva azok a pókok, tőlük fene se tudja miért de nagyon irtózom. Bármi más jöhet. Illetve aki ajánl egy fajt az tud mondani megbízható weboldalakat s egyebeket az adott fajjal kapcsolatban ?

2020. okt. 16. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább akkor gyík. mármint tartasz tengerimalacot, és szereted a hörcsögöket is, és a kígyó nak a legjobb eleség a kisemlős.
2020. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Macskát.

A terrárium jó lesz alomtalcanak.

2020. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ekkorában már gabonasiklót vagy más Elaphe fajt, vagy kirákysiklókat, lampropertis fajokat tudnál tartani. Egyszerűek, ezeknek sokszor fűtés sem kell, ha esetleg panelban laksz. Nem tudom, hogy volt-e már siklód, ha nem, akkor gabonasiklóval, esetleg más patkánysikló fajjal kezd. Jó evők és szívósak.
2020. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ekkorába már mehet gabonasikló ? Olvastam hasonló kérdéseket, hasonló méretű terráriumba nem ajánlották mert ,hogy “majdnem kétszer olyan hosszúra nő, ki sem tud nyújtózkodni”.
2020. okt. 17. 10:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána. 100X50x50-be már egy párt is javasolnak. A tigrispitont sem 6 méteres vagy nagyobb terkóban tartják. De te tudod, hogy minek mekkora helyet szeretnél. :-)
2020. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hörcsög
2021. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!