Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy ennyire megdrágult a...

Hogyhogy ennyire megdrágult a Zooplus? Ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Zooplus lett drágább hanem az árfolyam ment el és ahhoz képest ők kevesebbet emeltek FT-ban mint ,amit az árfolyamemelkedés indokolna. A saláta magyar a piacon mégis 1000 Ft egy fej a korábbi 400 helyett.
2020. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, valószínűleg igazad van, mert gyanúsan sok minden ára emelkedett. Inflációval nem vagyok képben csak ha így szem előtt van.
2020. okt. 20. 10:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet hosszú idős akció volt.Szoktak olyat csinálni pl egy konkrét játéknál hogy 1 2 hónapig akcióban 750 aztán 1000.De lehet a ft gyengülése is közrejátszik.
2020. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3 éve 16 ezerért vettem azt a tápot, ami most majdnem 26 ezer. Máshol is ennyi, ez igaz. Mondjuk máshol 3 éve is 23 ezer volt. Azok legalább nem annyit emeltek, mert azért a 10 ezer az kva durva szerintem.
2021. ápr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En 5 eve rendelek onnan, (illetve az utobbi 1ben mar nem, mas okok miatt) kutyanak es macskanak is, de nem vettem eszre nagy arkulonbseget.

Mondjuk en figyeltem az akciokat es mindig nagy tetelben rendeltem.

Most ramentem az oldalra, de ugyanazok az ismert arak vannak, a macska tapja 1500 Ft-al volt mar olcsobb... tobbinel 2-3-400 Ft-os elteres van, az meg semmi

2021. ápr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ attól, ki mit vett. Én a tízezres különbséget a számláimon néztem meg, szóval nem csak megszépültek az emlékeim. Még egy-másfél éve is 19 ezer volt, ami most 26. Royal Canin macskatápról van szó.
2021. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Versele-laga Cuni adult complete tápot rendelek onnan (többek között). Másfél éve a nagy zsákos kiszerelést vettem 9ezerért, ha jól emlékszem, most egy hónapja 14490 volt. Lestem egy elég nagyot... és ezt úgy, hogy hónapok óta figyeltem már, hogy mikor árazzák le, de csak egy 500-ast engedtek rajta hébe-hóba, szóval végül megrendeltem ennyiért. Ez ha jól számolom, több mint 60 %-os emelkedés.


A 3x1kg széna csomag is 3ezerről 4ezerre ment fel, szerintem azért egy éven belül a 33 %-os áremelés elég sok.


Szóval én is tapasztaltam. Lehet csak a nyulas gazdákat húzzák le... :D

2021. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!