Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ahol egy egér van ott több is...

Ahol egy egér van ott több is van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma az egyik szekrényben, ami a falon van magasan, találtam egy halott egeret, középen feküdt nagyon elől. Fogalmam sincs hogy mászhatott be oda, semmi nincs ott, amin fel lehetne. Tegnap még nem volt ott. Ebben a szekrényben tartjuk az ágyneműink. Lefertőtlenítettem az egészet, az ágyneműket pedig kimostam 90 fokon. Átnéztem az egész lakást, de sehol nem találtam lyukat, sem ürüléket, kaparászást se hallottam soha, ráadásul 2 cicám is van. Most rettegek, hogy több is van. :(

2020. nov. 30. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%

Juuuujjjj b@@@zdmeeg...bocs.

Szóval, ja valszeg van több is.

2020. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Hívj írtót!
2020. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi. Nem biztos hogy van több. De ha lesz, úgyis észreveszed. Addig meg ne idegesítsd magad, mert felesleges :)
2020. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlen. Ha nem találsz más egérre utaló nyomokat, akkor nem hiszem, hogy van több is.

Velünk is előfordult, hogy bejött nyáron mikor nyitva voltak az ajtók. De szerencsére csak 1 volt.

2020. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Osztom az utolsót(és velem is pont ez fordult elő szintén nyáron,viszont patkánnyal ami kicsit durvább volt),szóval nem biztos hogy van több is,de az esedékes bejutási helyeket ki kell zárni,nézd át mindent,a nyílászárókat és az esedékes repedéseket is a falon...
2020. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk tavaly karácsonykor volt egy egér a házban. Fogalmam sincs hogy jutott be, de mióta ott lakunk (ami 20 év), másik egér nem volt bent. Szóval nem kell félni, simán lehet, hogy nincs több és nem is lesz. Ha több egér is lenne, biztos feltűnt volna.
2020. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam. De hogy hogy mászhatott fel oda, elképzelésem sincs, semmi nincs amin fel lehetne mászni, és a szekrény ajtajai is olyanok, hogy max egy papírt lehetne át dugni köztük. 😲
2020. nov. 30. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7#

Ezek már csak ilyenek,én a patkányt a függőleges falon is láttam felfutni,amúgy én úgy halottam hogy a szúnyogháló az ablakra nem egy utolsó szempont,mivel azt nem tudja átrágni mert nem talál rajta fogást,ha ez nincs az ablakon egy alacsony ház falán simán feltudnam futni,főleg ha kőporos...

2020. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Falon is tud mászni akár hiszitek akár nem

Több is lehet. Írtót hívnék mindenképp...

2020. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló is van minden ablakon, azok sem sérültek. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy kerülhetett be, mert sehol egy lyuk, sehol egy repedés, a kertben pedig 2 kutya. Talán beengedhettük az ajtón véletlen? Ismerősöm szerint elkaphatta az egyik cica, ezért halhatott meg, remélem így volt, és nem valami betegség.
2020. nov. 30. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!