Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora öszeg a maximum amit...

Mekkora öszeg a maximum amit érdemes beteg háziállat gyógyítására fordítani?

Figyelt kérdés
Tehát pl 500 ezer lenne a mütét akkor jobb lemondani az állatról.

2020. dec. 10. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Maximum 50 ezer ft
Maximum 100 ezer ft
Maximum 250 ezer ft
Maximum 500 ezer ft
Akár 1 millió ft
Hitelt is megérne
Nem költök orvosra,gyógyításra
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez hogy merül fel egyáltalán? A háziállat családtag. Nem akkor mondunk le róla, ha sokba kerülne a gyógyítása, hanem akkor, ha a kezelés csak a szenvedéseit hosszabbítaná meg, de nem javítaná az életminőségét.
2020. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az egyessel, nem pénzkérdés hogy segítek-e egy családtagnak.

Amikor felelősséget vállalok egy állatért akkor ez is benne van a pakliban, nem hagyunk cserben családtagokat csak mert drága a kezelésük.

Ha meg nem lenne pénzem vagy egyszerűen fukar lennék költeni rá akkor ezt belekalkulálnám, és nem tartanék állatot.

2020. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ebben az esetben nem szamit a penz, nem erdekelne mennyi a mutet, direkt csak a kutyamnak van felrerakva egy osszeg, az ilyen esetekre. Amig el az allat, aki szamomra csaladtag, en torekszem a megmentesere, barmi aron.
2020. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bármennyit megadnék ha a kutyámról lenne szó. Felvennék akár hitelt is, vagy eladnám a kocsit, bármit megtennék érte.
2020. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó amúgy a biztosítás, mindegyik kutyámra kötöttem.

Ha tudnám, hogy utána boldogan, egészségesen élhet tovább, akkor nem érdekelne az összeg.

2020. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy egyszeri vagy többszöri alkalomról van szó.

Ha egyszeri műtét akkor bármemmyit megér a kutya élete.

De ha mondjuk olyan beteg lenne hogy havonta pl 100 000 forintot kellene rákölteni, akkor azért elgondolkodnék. Az az állapot valszeg a kutyanak sem lenne már jó.

2020. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, nincs az az összeg, amit tudna mondani a doki egy életmentő műtétre, amit ne lennék hajlandó azonnal kifizetni ha a macskámról van szó.
2020. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyet is értek alatta hogy mondjuk kezelhetö betegsége de havi 50 ezer lenne rendszeresen. Akkor jobb lemondani róla? Stb
2020. dec. 10. 13:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, en szerintem akkor sem mondanek le rola, keptelen lennek ra. Ha a kezeles mellett szintentarthato az allapota, nincsenek fajdalmai, es nyerek vele akar csak 1 evet is, akkor en bevallalnam.
2020. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nyilván erőmön felül azon lennék, hogy meghosszabítsam a kedvencem életét. kivéve ha az életminősége nagy mértékben romlana és/vagy erős fájdalmai lennének. nem tudnék a tükörbe nézni ha nem tennék meg mindent érte.
2020. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!