Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a legigénytelebb háziállat...

Mi a legigénytelebb háziállat aminek nincs szaga?

Figyelt kérdés

A szörös állatok kizárva mert lakásban hullana a szörük és tudom hogy van szaguk.


A halakban,kigyókban,pókokban és skorpiókban gondolkozom de nem tudom eldönteni hogy melyik a legigénytelenebb diszállat.



2020. dec. 5. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Halak
Kigyók
Skorpiók
Pókok
Egyik sem,mindegyiknek kell tisztítani a terráriumát/akváriumát
50 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Igénytelen állat nincs, csak igénytelen gazda. Ha már így indulsz neki, akkor egyiket sem ajánlom. Az ember mindig úgyis "jobban" tervezi, mint ahogy "sikerül". A hüllők rettentő kényesek, hamar el is pusztulnak, ha nem gondozod őket megfelelően, egy valóban szép akvárium is rengeteg munka.
2020. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Plüssállat.

Jó lenne megérteni,hogy bármilyen állatról is legyen szó,mindegyik pisil/kakál/vedlik etc. Lehetnek betegek,igénylik a törődést,nem csak dísznek van és ha nincs kedved foglalkozni vele,elrakod a sarokba..

Az ízeltlábúak terráriuma is büdös ha nem takarítod,az elfogyasztott rovarmaradékok miatt. Az akvárium pláne..

Szóval nincs olyan,hogy igénytelenebb..mindegyiknek nagy igénye van,bizonyos dolgokban,fajtól függően. Nincs semmi baj azzal,ha nem akarsz velük pepecselni,nekem ezért nincs bent háziállat. Kinti kutya van, bár nyilván azzal is jár dolog (sz.rt összeszedni, ápolni, sz.e.állatorvos, séta etc). De legalább a házban nem kell utána takarítani.

2020. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Jajj már megint kezded? Nyugi, nemsokára nyitnak az állatkertek, mehetsz oda nézelődni. Vagy a plüss macska.
2020. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Nincs olyan állat ami egyszerre él és nem kell vele foglalkozni valamilyen szinten. Esetleg tarts medveállatkát, az talán elvan akkor is ha rá se nézel s kis helyen is elfér, nem szőrözik s nem is büdös. Halak, hüllők viszonylag igényes jószágok, nem kevés lexikális tudás kell hozzuk. Az igényesebb fajokhoz meg nem kevés gyakorlati tudás sem árt. Skorpiókhoz, pókokhoz és egyéb gerinctelenhez még nem volt szerencsém, nem tudom náluk mi a helyzet de úgy tudom ,hogy ha megvan minden amire szükségük van akkor egész jól elvannak ők magukban is (takarítani attól még kell náluk is).
2020. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

"legigénytelenebb díszállat"

Egy rossz minőségű anyagból, csúnyán megvarrt, szivárvány színű plüss papagáj.

2020. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Féltégla.
2020. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nem akarok foglalkozni vele csak keveset, csak nagyon finyás vagyok ürülékre.


Szobanövényböl is anyósnyelvem van mert az igénytelen

2020. dec. 5. 09:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon finyás vagyok ürülékre"

El kell keserítselek, minden állat kakál és pisil. A plüss mondjuk nem, lehet tényleg az lenne a legjobb számodra.

2020. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek növényeid, azok fotoszintetizálnak max. Az állatok mind esznek, isznak, ezáltal ürítenek is.
2020. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
plüsskutya
2020. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!