Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen olcsón fenntartható...

Milyen olcsón fenntartható állatok vannak amelyeknek havi etetési költsége/igénye kevesebb mint 5 ezer forint?

Figyelt kérdés
Tehát évente olyan 60 ezret szánnék rá és fontos hogy sokáig éljen legalább 15 év.

2020. dec. 12. 13:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van, hogy majd tarts akkor allatot, amikor tenyleg belefer.
2020. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nézek egy gabonasiklót vagy királysiklót
2020. dec. 12. 14:39
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rá megfelelő kereted, akkor minek?

Egy kígyónak is kell megfelelő terrárium, fűtés, uv, stb. Ha baja van, JÓ állatorvos... Az nem évi 60 ezer, még akkor sem, ha a heti 1-2 egér, amit megeszik max 3000-ből megvan.

2020. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem bánom hogy mondjuk van egy magasabb bekerülési költsége tehát ha szükséges akár egyszerre kiadok akár 100-200 ezret is a felszerelésére, mert EZ EGYSZERI KÖLTSÉG és utána évtezedekig velem lesz, nekem annyit megér.


Van azért pénzem havi 135 ezer forint a megtakarításom.

2020. dec. 12. 14:54
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egy nyuszi neki csak forgács és szalma kell enni pedig lehet krumpli héj, répa héj, bármijen kicsit rohadt zöldség vagyis egy fonnyadt paradicsom. De ezeket be tudod szerezni egy zöldségestől ingyen vagy ólcsón mert ezeket úgyis kidobná a fonnyadt paradicsomot mert nem venné meg senki
2020. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Még a 15. vagyok és azt kihagytam hogy kb 10 évig él egy hús nyúl vagyis azok a nyuszim amiket a hentes dolgoz föl de ezzel ellentétben a lógó fülű nyuszim sokkal kiesebben és kb 5 évig élnek és ugye a nyuszinak a kaját ólcsón be tudod szerezni
2020. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%

15/16 marhaságot ír. A nyúlnak nem szalmát adunk enni, pláne nem krumplihéjat, meg rohadt zöldséget🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Egy jól tartott nyúl 8-10 évig simán él... az övé a rossz tartás miatt bírt csak 5 évet.

2020. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

15.-16., jó, hogy azt nem írod, hogy ha meg a nyúl elpusztul, meg is sütheted... Istenem.

Egy nyúlnak nem fonnyadt, rohadt zöldségeket, meg konyhai maradékokat adunk enni! Nem csoda, ha csak 5 évig húzza a szerencsétlen.

2020. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Tundeike válasza:
74%

Nekem két leopárd gekkóm van. Kezdési költségük lehet kicsit magasabb terrárium, fütés, felszereés miatt, de utána lévö tartásuk már majdnem hogy semmi. Különbözö kukacok, tücskök vásárlását kb 1500-2000 forintból megúszod egy hónapra. Vitaminporra is szükséged lehet de az szintén párszáz forint és hónapokig elég.

Rettenetesen barátságosak és édesek, kézhez tudnak szokni hamar. Akár 20 évig is elélhetnek helyes tartásnál.

2020. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
Én a 15-16 os vagyok és nem tudom megérteni azt hogy miért gondolják azt hogy nem tudok tartani nyuszit a nyuszim most 13 éves és teljesen egészséges minden nap mozog és igen kicsit fonnyadt zöldségekkel etetem de szereti és teljesen jól van tőle SEMMI BAJA de ez hús nyúl ami kb 10évig él és én az ilyen állatkereskedésekben lévő Lógó fülű nyuszikra gondoltam hogy kb 5 évig élnek nem tudom hogy mennyire igaz de én ezt így tudom de viszont a HÚS NYULAK a 10 évet is megérik ha nem vágják le de én nem szoktam levágni.
2020. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!