Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki a kutyát vagy...

Az, hogy valaki a kutyát vagy a macskát preferálja,az függ a személyiségtől vagy temperamentumtól?

Figyelt kérdés
Miben tér el a kutyások és a cicások gondolkodása?

2020. dec. 21. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

#9 kutyás vagyok én is. Utálok nyalizni, jó pofizni, megalkuvó sem vagyok és van bennem tartás is. Ami, azt illeti szolgalelkűnek sem tartom magam. A többiről nem is beszélve.

Szerintem, nem az állatok határolják be a személyiségünket. Amit, leírtál a kutyásokhoz, az ugyan úgy igaz lehet a macskásokra is, azonban ez fordítva is igaz. Nem az állat teszi ki az ember személyiségét, hanem jó nagy részben az hogy milyen neveltetésben részesültünk gyerekként és milyen ingerek vettek körül minket.

2020. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
11-es: én a saját tapasztalataimat írtam le és az, hogy te milyen vagy, nem ismerlek. De lehetnek kivételek, ezért kár volt lepontoznod. Hacsak nem beletrafáltam egy gyenge pontba. Üdv. egy macskás. :)
2020. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es nem pontoztam le senkit, azért írtam, hogy ezt megbeszéljünk és az alapján pontozok, ha egyáltalán pontozok. Szóval, nem kell megsértődnöd.

Üdv, egy kutyás. :)

2020. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
13-as, akkor te tényleg igazi kutyás vagy, ha nem pontoztál le!:D Én am. szeretem a kutyásokat és nem sértődtem meg, csak egy rövid időre sértette a macskás méltóságomat. :)
2020. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettőm van és mindkettőt másért szeretem. A macskát azért mert nem kutya, a kutyát azért mert nem macska. Eleve nem értem miért kell 2 külön fajt összehasonlítani. Sosem látok olyan kérdést, hogy a kutyát vagy a kanárit szeretik-e többen. :D
2020. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Kutyás vagyok, de szeretem a macskákat is.

A kutyában azt szeretem, hogy (ha) lehet vele túrázni, biciklizni, társaságba járni, tanítani, valamilyen kutyás sportot űzni(agility, frizbi, puller stb), ahol versenyekre is járhatsz és beszippant magába ez az egész világ...

Egy macskával nincsenek ilyen lehetőségei az embernek. Természetesen azt is imádom, hogy puhák, bújnak, szeretnek, de ez mindkét állatban megvan.

2020. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem mindkettőt. A tágabb családomban mindenkinek kutyája és macskája is van egyszerre. Nem is értem azokat akik ezt vagy azt kimondottan utálják. Az okés, hogy az egyiket preferálja, de az utálatot nem értem.

Én csak a poloskát meg a csótányt utálom, de azokat legalább van miért 😆

A macska azért jó mert bújik, dorombol, arsztokratikus és szép független állat, a kutya meg azért mert barátságos, játékos, keresi a társaságodat és tényleg a legjobb barátod lehet :) Kiegészítik egymást egy családban.

2020. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Abszolut kutyas vagyok, es neha hangoztatom is hogy mennyire utalom a macskakat, de ez igazabol nem igy van. Csak a szokasaikat utalom, amilor nincs macskam, megis ideszarik a kertbe, vagy a kandur a labtorlorore meh a falra, ajtora hugyozik, idehanyja az eger csomoit, szoval az oltatlan macskak hozzak viszik a betegsegeket. Az utcai macskak kifejezetten taszitoak. Ha valaki macskat tart, tartsa a telken belul. Altalanossagban nem szeretem őket, nem az van hogy meglatom es jaj de cuki, de amikor baratoknal, szomszedoknal odajon egy bujos, cuki macska, oket megsimogatom, ölembe is feljonnek, de soha nem akartam sajat macskat. Gyerekkoromban sem volt soha, kiveve talan 1 honapot, amilor apukam talalt az ut szelen 1 cicat es hazahozta, Dolly lett a neve, o a nem tul bujos cicak koze tartozott, de ocsem asztmas rohamokat kapott miatta, ugyhogy el kellett ajandekozni. Kutyakkal nottem fel, nekem termeszetes hogy van kutyam. En a gyerekkorban ert pozitív vagy eppen negativ elmenyekhez IS kötnem, pl. akinek allandoan azt mondjak a szülei, hogy ne menj oda a kutyahoz, mert megharap, az nagy valoszinuseggel tartani fog a kutyaktol felnott korban is.
2020. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!