Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eger fóbiám van hogyan győzzem...

Eger fóbiám van hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Nekünk a háznak a plafon gipsz kartonból van mivel régi haz és be költözött egy egér a gipszkartonhoz és valószínű hogy nem tud ki bújni úgy minden éjszaka rágja a gipszkartont és nekem egér fóbiám van tegnap it zikogtam mert nagyon félek tőlük és tudom higy ha a rosszra gondolok akkor bevonzom és próbálok rá úgy gondolni higy jobban fel tőlem mint én tőle de félek tőle és mit tegyek olyankor ha ragcsal hogyan nyugtassam magam?de elvileg márciusban kB le fogják a tetőt venni és újat raknak rá addig várjak addig meg fogok őrülni de van fent ragasztó a padláson de egy hete van fent kolbász van benne és nem fogja meg mit tegyünk? Azért higy el menjen és higyan nyugtassam magam?

2021. jan. 17. 16:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De 16vagyok anyámék nem értik meg higy hívjuk ki a ragcsaloirtokat? Tegnapi mondtam de nem midnanak semmit rá még megpróbálom őket rá venni azultrahangis egerrisztora
2021. jan. 17. 17:13
 12/28 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy elirok mindent cska telefonról vagyok és gyorsan írok
2021. jan. 17. 17:14
 13/28 A kérdező kommentje:
És elvileg egy egér van
2021. jan. 17. 17:14
 14/28 Akitakarsz ***** válasza:
64%

1. pls próbálj meg normálisan írni mert fájt elolvasni

2. Miért van ragasztó a padláson???

3. Vannak mérgek


Egyébként ha nem tud kibújni akkor, ha jól értem ott ragadt. Szóval ha ott ragadt akkor napokon belül szomjan hal vagy éhen hal, mivel az egereknek folyamatosan enni kell

2021. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
33%
Az ultrahangos riasztok szart sem ernek. Valahogyan nyilvan bejutott, valoszinuleg ki is tud menni, csak neki epp most ott van dolga. Rakjatok ki merget is, ha semmi nem hasznal, akkor hivjatok irtokat, hatha.
2021. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
De a gipszkartont eheti nem? Az étel neki an nem jól tudom?
2021. jan. 17. 17:24
 17/28 A kérdező kommentje:
Ragasztó van fent a padláson méreg nincs
2021. jan. 17. 17:24
 18/28 A kérdező kommentje:
Ott ragadt de a gipszkartont étel neki?
2021. jan. 17. 17:27
 19/28 A kérdező kommentje:
És dionk is volt lehet abból vitt fel magának valamit összeszedett minden félét és fél itt de remélem még hal midnnel hamarabb
2021. jan. 17. 17:27
 20/28 Akitakarsz ***** válasza:
25%

Nem hinném hogy sok tápanyag van a gipszkartonban. 😀

Vegyél mérget de egyébként nem kell tőle félni nem tud csinálni veled semmit, nem fog megenni.

Legalább van egy háziállatod tök ingyen



Amúgy ki kéne deríteni mit eszik. De mindenképpen vegyél mérget

2021. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!