Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eger fóbiám van hogyan győzzem...

Eger fóbiám van hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Nekünk a háznak a plafon gipsz kartonból van mivel régi haz és be költözött egy egér a gipszkartonhoz és valószínű hogy nem tud ki bújni úgy minden éjszaka rágja a gipszkartont és nekem egér fóbiám van tegnap it zikogtam mert nagyon félek tőlük és tudom higy ha a rosszra gondolok akkor bevonzom és próbálok rá úgy gondolni higy jobban fel tőlem mint én tőle de félek tőle és mit tegyek olyankor ha ragcsal hogyan nyugtassam magam?de elvileg márciusban kB le fogják a tetőt venni és újat raknak rá addig várjak addig meg fogok őrülni de van fent ragasztó a padláson de egy hete van fent kolbász van benne és nem fogja meg mit tegyünk? Azért higy el menjen és higyan nyugtassam magam?

2021. jan. 17. 16:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem étel neki a gipszkarton.

Azért akarja átrágni magát, mert éhes. Téged fog megenni.

Éjjel álmodban. Ki harap belőled egy darabot. Nem fog fájni. Csak egy kis bolhacsípés az egész.

Szegény egér. Csak nem sajnálsz tőle egy kis husit. Marad rajtad elég.

2021. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Nekünk is voltak egereink, míg nem voltak bent macskák. Párszor körbejár a bejárós macska, sarkokban is, és eltűnnek, félnek a macskaszagtól.
2021. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket ha megtudtok ne tartsátok magatokban
2021. jan. 17. 18:53
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszi a még nyugatatast egyre kevésbé félek 😊kérlek szoritsatok higy tűnjön el 🙏🙏
2021. jan. 17. 18:54
 25/28 anonim ***** válasza:
egyemmeg. Befogadjalak márciusig? :D
2021. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Aha😂😂
2021. jan. 17. 20:34
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

Az egér nagyon cuki amúgy. Én az emlősöktől nem is félek, inkább a rovaroktól, pókoktól.

Valószínűleg élelmet és meleg vackot keres, viszont ahol 1 van, ott hamarosan lesz több is, ezért nem szabad figyelmen kívül hagyni. Én az élvefogó csapda híve vagyok, bár az egérke házon kívül lesz, viszont a problémát nem oldja meg teljesen. A klasszik egérfogó brutális, de ha szerencséje van az állatnak, akkor gyorsan öl. A mérget se kedvelem, mert ott is kínlódik az állat egy sort mire elpusztul. Ami viszont a legkegyetlenebb, az a ragasztó. Van hogy 1-2 napig is sír, mire meghal, mert nem öli meg azonnal.

Talán megelőzésre egy macska lenne jó, esetleg vadászgörényt hozatni, mert az elkap mindent. Vannak akik azzal vállalnak rágcsálóirtást.

Igazából az egérben az a bosszantó, hogy mindent megrág és rettentően szapora, amúgy meg nagyon aranyosak a kis gombostű szemükkel meg a farkincájukkal..

2021. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Mindenképpen segít, ha többet tudsz meg az egerekről. Nem az a lényeg hogy ő fél-e tőled, hanem hogy neked van-e okod félni tőle. Az egér egy 4 lábú szőrös kis állat, ugyanúgy eszik alszik, szeret bizonyos dolgokat, mint pl egy macska, csak kisebb. Nincs okod félni tőle, bántani nem fog, és egy esetleges találkozónál te talán megihedsz, ő viszont az életéért fut.
2021. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!