Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar az alábbi?

Milyen rovar az alábbi?

Figyelt kérdés
Itt volt a szobámban egy rovar. Ilyen szúnyog szerű de zöld volt a "teste" felül. Arrébb akartam izélni h menjen innen de nagyon gyorsan előre repült velem szemben volt éreztem ahogy nekem jött aztán nem láttam hol volt egyszer csak nekirepült a számnak onnan a kezemnek repült de nem találom. Elég érdekes mikor nekem repül, mert erős mintha valami kavicsot dobnának nekem. És nagyon gyorsan tud előre fele repülni
2010. aug. 16. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szöcske
2010. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha gyakorlatilag zöld zsúnyogról van szó, akkor árvaszúnyog. Az nem csíp, ne csapd le. Viszont azt kétlem, hogy egy árvaszúnyog ekkora erővel repüljön. Szóval ha zöld ugráló állatokról van szó, akkor zöld sáska, szöcske, vagy mostanában gyakori mezei kabóca is lehet.
2010. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ugyanakkora volt mint egy rendes szúnyog.csak zöld volt a teteje és nemtudtam követni úgy repült előre és fájt mikor nekemjött.
2010. aug. 16. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!