Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megennéd a kedvencedet, ha...

Megennéd a kedvencedet, ha ezzel elkerülnéd az éhhalált?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 20:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Te viszont nem voltál még más helyében, úgyhogy nem tudhatod mit tenne.
2010. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem került még olyan helyzetbe, az nem tudhatja. Olvassátok el az "Életben maradtak" c. könyvet. Azok valóban átélték az éhhalál közeli helyzetet, és nemcsak elméletben nyilatkoztak róla...
2010. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Én megenném legyen az bármi is.
2010. aug. 16. 20:51
 14/55 anonim ***** válasza:
Igen de akkor sem reagál mindenki ugyanúgy! Gondolom nem kérdeztek meg minden életben maradt embert és nem volt még minden ember a földön éhhalál küszöbén, hogy tudjuk biztosra, mindenki megtenné...
2010. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
50%

"Ha elég nagy az éhség, mindenki bűnöző lesz."

/Ra's Al Ghul, Batman: Kezdődik!/

2010. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 BeerHunter ***** válasza:
29%

"Te viszont nem voltál még más helyében, úgyhogy nem tudhatod mit tenne."

Innen a fotelemből én is azt mondom, hogy simán fürdenék egyet egy jó kis gleccserpatakban. Ha ott lennék, kétlem, hogy megtenném.

Egyébként igen, az önnfenntartó ösztönnel mindenki rendelkezik, ami bizonyos helyzetekben (pl. éhhalál közeli) mindent és mindenkit alárendel annak, hogy életben kell maradnod.

2010. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Ja... Fajfentartó ösztönnel is elvileg mindenki rendelkezik, ehhez képest egyre több ember van aki sosem akar gyereke. Tudod a világ változik. Nem vagyunk már állatok. Csak ismételni tudom magam: addig ne állítsd biztosan amíg nem tapasztaltad hogy mindenki ezt tenné.
2010. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez kicsit egyszerűbb kérdés... Nálam ugyanis táncoló egerek vannak, ami a fél fogamra sem elég, attól csak éhesebb leszk, mint voltam... A patkányokat elengedném, mert esznek azok a kukából is, a hörcsögöktől meg betegséget kapnék, olyan girhesek már... Nem az én hibám, elkaptak vmi nyavalyát, amit a doki se tudott kikezelni. Szóval nem. De mondjuk az is lehet, hogy leadom őket állatkereskedésbe, kapok értük egy zsemlényi pénzt....
2010. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha olyan erős az életösztön,akkor vajon a gyerekét is megenné valaki ha nem lenne más?
2010. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
A gyerekemet azért nem.
2010. aug. 16. 21:02
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!