Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megennéd a kedvencedet, ha...

Megennéd a kedvencedet, ha ezzel elkerülnéd az éhhalált?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 20:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 BeerHunter ***** válasza:
44%

Ha biológia szakra jársz, akkor illett volna hallanod a ösztönökről.

Nem arról van szó, hogy jaj ba$$za meg, bezárt a kínai megeszem a kutyámat, hanem arról, hogy "Megennéd a kedvencedet, ha ezzel elkerülnéd az éhhalált?".

És igen ki merem jelenteni 100%-os biztonsággal, hogy minden embernél van az a szintű éhesség, hogy megeszik bármit.

2010. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Az hogy oda járok nem azt jelenti hogy mindent úgy hiszek ahogy ők, hanem azt jelenti hogy megtanulom. Két különböző dolog.

Én szerintem meg ne jelentsd ki mert a sok milliárd ember között lehet néhány elfajzott...

2010. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 BeerHunter ***** válasza:
13%
Jó, akkor a néhány elfajzott lelki nyugalmáért: az emberiség túlnyomó része megenné kedvencét, ha ez megmentené az éhhaláltól, de minden bizonnyal vannak olyan csodálatos emberek, akik inkább éhen halnak, mintsem megegyék a háziállatukat. Hál'Istennek az ősember az előbbi csoportba tartozott.
2010. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Ja igen most jön a kihalós duma. Hogy a szívem ne szakadjon már meg a szomorúságtól... Valahogy sosem érzetem át ez a kihalós dumát, nem tőlzottan fájt. Csak sajna ez nem jön be mert túlnépesedés van a földön pedig itt lakik az okos ember... És saját magát fogja kiirtani, mert nem tudja tartóztatni magát...

Amúgy ha belegondolunk a részletekbe, egy haldokló ember hogy öl meg egy nagyobb kutyát vagy pl egy lovat? Nem biztos hogy jóság ez csak gyengeség. És hol van ezen a földön olyan hely ahol semmit de semmit nem lehet enni? Hát nem sok hely van ilyen! Ha más nem eszünk növényt... És hogy esszük meg? Nyeresen hogy aztán valami betegségbe haljunk bele?

Én biztos nem ölném meg a kutyáim akik a mindenem, ugyanis nem egy haszonállítunk van, na most akkor mi lesz? :D

2010. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 BeerHunter ***** válasza:
7%

Megennéd a kedvencedet, ha ezzel elkerülnéd az éhhalált?

ez volt a kérdés. Nem az, hogy hol van ilyen hely, ahol szükség lehetne rá, meg hogy hogyan ejted el.

Én logikusan érvekkel alátámasztottam a véleményemet, te meg csak itt kalandozgatsz, meg az egy emberre hivatkozol a milliárdból.

2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

És mivel támasztod alá? Hogy emberek vagyunk? Nem, nem enném meg és kész, mint ahogy akkor sem hagytam el amikor veszélybe kerültünk. Ez van. Nem értem mit szúrja a szemed? Azt gondolok amit akarok. Mégis mivel tudnám alátámasztani tudományosan hogy nem enném meg? -.-" Ezt nem lehet előre kitalálni, tudtommal pedig nem éheztettek embereket még hogy megvizsgálják mit tennének akkor. Van aki meggyilkolja a gyerekét pedig elvileg nem lenne szabad. Valaki feláldozhatja magát az állatáért.

De semmi sem biztos csupán a tudomány mai állása szerint így gondoljuk. Az meg főleg nem biztos hogy egy bizonyos helyzetben az összes milliárdnyi ember ugyanúgy viselkedne. Ez nár csak a logikával is ellentmond. Téged miért zavar ha valaki nem ért veled egyet?

2010. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
49%

20:58

Tudod mi a különbség a vegetatív és a peproduktív effektíve "öszönök" között?!

2010. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Baromság hogy bárki megenné ha éhezne, 3 napig már éheztem mégsem akartam megenni még a növényt sem amivel egy szobába zártak, pedig már mindent megnéztem mit lehet megenni...

Ha tovább éheznék valószínűleg már elég fájdalmas lenne és öngyilkos lennék inkább... de nem ennék meg háziállatot semmiképp. Mivel nem vagyok gyilkos, márpedig ahhoz hogy megegyem meg kell ölni először.

2010. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 BeerHunter ***** válasza:
11%
3 nap nem éhhalál közeli. 3-4 vagy több hétről beszélünk. Nem 3-ról. Ha nem akarsz gyilkos lenni, akkor magadat hogyan ölöd meg?
2010. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 BeerHunter ***** válasza:
62%
*3 napról
2010. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!