Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bolhák még mindig? Mit tegyek?

Bolhák még mindig? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már sok mindent kiprobáltam a bolhák ellen, legutobb a Neostomosan-t, és még midnig észlelem őket, hogy ráugrálnak a lábamra... ezek után mit lehet már tenni?
2010. aug. 17. 11:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
milyen állatod van?????
2010. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincsen kisállatunk sem más milyen, a szomszéd macskái szoktak idejárni örökké, de szoltunk nekik hogy bolhátlanitsák a cicákat.
2010. aug. 23. 20:47
 13/20 anonim ***** válasza:

Ismerősöm ilyenkor bolhairtó nyakörveket tett szét a lakásban, neki működött. És nem ám csak két napra, hanem elég sokáig, hog a petékből frissen kikelt bolhákra is hasson.

A bolhák egyébként a szőnyegbe meg egyéb ilyesmikbe petéznek; amíg a petéket nem irtod ki, semmit nem tettél a bolhák ellen.

2010. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a szőnyeget kimostam Venish-sel, holnap ujra kifogom mosni, leginkább az öcsém hordja szét a szobájábol, szerencsére nekem már sikerült kiirtanom őket az enyémből, de ő meg széthordja... a szőnyeget midnig leszoktam porszivozás után fujni is Neostomosan-nal Chamotox-szal is de már annyira kétségbeejtő hogy még mindig vannak...
2010. aug. 23. 21:08
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem, eleget költöttél feleslegesen, hívj rovarirtó szakembereket
2010. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Neocidol ampulla. 3 ampulla van egy dobozban. Egyet 5 liter vízben kell feloldani. Azzal moss fel, és ablaktisztítós, vagy olyan üvegbe, amiből lehet fújkálni, fúd be a szőnyegeket... Egyet meg adjál oda a szomszédnak, hogy fürdesse meg benne a macskáit. :D

Nekem van 2 kutyám, két macskám, folyamatosan ezzel fürdetem őket, de amikor elmúlik a hatása a szomszéd macskáitól megint bolhásak lesznek. Legközelebb elkapom azt is. :D Pedig a szomszéd is bolhaírtózta, de ő porral, és szerintem az nem jó. De így nekem se, hogy mindig bolhásak lesznek az enyémek is.

Ja, és a 3 ampullát 1000 ft-ért szoktam venni, és az udvarra is használjuk.

2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Most kimostam ma a szőnyeget, klóros vízzel felmostam, maradt még egy kicsi Neostomosan azzal felmosok, ha felszáradt. Csak az a baj hogy a bolhairto szakember itt nálunk nem található, más városból elhivni kötlséges lenne plusz fizetni azért amiért dolgozik az még drágább lenne :S
2010. aug. 24. 15:43
 18/20 anonim ***** válasza:
A Neostomosant rá kell a szőnyegre és minden textilre is permetezni különben nem ér semmit ha csak felmosol vele, mindenhova azt kell permetezni, az egész lakásra és 1 hét múlva újra.
2010. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű takarítsd ki a házat és passzold el:Dnah jó nem csak vicceltem!

Bolhák ellen szerezz 100%os hipót!!de az a szőnyegekből fehér szőnyeget fog csinálni meg minden fehér lesz de nem lesznek bolhák!!Kis ecet bele és kész!!Vagy a folyékony klórmész!Coopban lehet kapni máshol még nem láttam lehet hogy a tescoban is van!

2010. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitségeket :D Remélem sikerül kiirtani őket
2010. aug. 25. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!