Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon picit vérzik a nőstény...

Nagyon picit vérzik a nőstény cicám ivartalanításának helye? Normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap előtt lettek műtve, egy nagyon picit elkezdett vérezni az egyiknek, ez baj? Lefertőtleníthetem neki? Most jöttek ki enni a kazánházba, nem járhatnak ki az udvarra, jó időben vannak, gallért viselnek nem tudnak hozzányúlni. Esetleg meghúzódhatott neki? Félek, hogy baja lesz.
2021. febr. 20. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az állatorvost, aki operálta.
2021. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egyből műtét után vérzett. Mármint a macskának. Elvittük a lány cicát 30 perc múlva már elkábítva vittük haza. Otthon vérzett egy picit de nem volt utána baja. Szerintem felugrott valahov vagy valami hasonló de mindenképp hívd fel a dokit minden rendbe van-e
2021. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a sebet, hogy szétnyílt-e. Ha nem nyílt szét, nem annyira para, biztos csinált valami hirtelen mozdulatot.
2021. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost. Figyelj,hogy ne menjen kosz bele.

Betadine általában mehet rá,de inkább kérdezd meg.

2021. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!