Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kicsi (kb fél cm hosszú),...

Kicsi (kb fél cm hosszú), vékony vörösesbarna kukacok jelentek meg a szobámban. Ami azonban ennél is jobban aggaszt, hogy az ágyamban, és annak környékén jönnek elő. Egyáltalán mi lehet ez? Honnan jöhetnek elő? Mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés

A mostani ágyamat 4-5 éve vettem. Azelőtt nem volt ilyen problémám, viszont nem emlékszem pontosan mióta is jöttek elő ezek a kukacok (talán 2-3 éve találkozhattam a legelsővel). Eleinte tényleg csak 1-1 bukkant elő, azt hittem talán az ablakon másznak be (ott egyébként is minden féle bogár bejön), azonban most lett kitapétázva a szoba, és több ilyen kukac is előkerült. Arra gyanakszom, hogy a mostani ágyamból származnak, talán a fában bújtak meg, de az is lehet, hogy a padlószőnyegből jönnek. Érdekes, mert csak az ágyban és környékén találkozok velük, a szoba többi részében nem.

A segítségetek kérem!


2010. aug. 17. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy mi történt!

Nálunk is ez az Attagenus Pellio van pár éve.

A barnás kukac, ami az itteni képeken is és a feketés bogár.

Nálunk is leginkább az ágyam környékén találhatóak sajnos, vagy időnként a falon másznak. Gondolom az anyagok miatt vannak ott...


Tavaly egy vagyont ráköltöttem az irtásra, de nem használt, most is itt vannak! Kérdező, neked sikerült valahogy kiirtani? Vagy egyáltalán bevált valamiféle módszer, amitől kevesebben lettek?

2012. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!